2
23:27

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

23:26

Άνετη νίκη για την ΑΕΚ, εξασφαλίζει ρεαλιστικά την πρόκριση στους «8» του Κυπέλλου Ελλάδας από το πρώτο παιχνίδι.

23:26

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-2.

23:24

90'+3: Καλή σέντρα του Ρότα από δεξιά, δεν κάνει σωστά την προβολή ο Φαν Βέερτ, άουτ.

23:23

90'+2: Ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Κηφισιάς, Σμπώκος αντί Παναγιώτου.

23:22

90'+1: Σουτ του Χριστόπουλου από δεξιά, μπλοκάρει εύκολα ο Αναγνωστόπουλος.

23:22

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:18

88': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές της ΑΕΚ με παίκτες από την ΑΕΚ Β', Ευθύμης Χριστόπουλος αντί Αραούχο και Σκόνδρας αντί Γκαρσία.

23:12

81': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ, Πινέδα αντί Μάνταλου.

23:12

81': Γκίνη αντί Ταλάλ, Ιατρούδης αντί Πέιου, δύο αλλαγές για την Κηφισιά.

23:11

80': Ο Γκαρσία εκτελεί απευθείας το φάουλ από δεξιά, αποκρούει ο Αναγνωστόπουλος στην αριστερή του γωνία.

23:09
Κόκκινη Κάρτα

78': Δεύτερη κίτρινη και κόκκινη στον Μπαρμπόσα για φάουλ στον Γκαρσία ελάχιστα έξω από τη μεγάλη περιοχή. Με 10 μένει η Κηφισιά.

23:04

73': Μάνταλος στον Φαν Βέερτ, με τακουνάκι η πάσα του Ολλανδού στον Μάνταλο, που πλασάρει από κοντά με το εξωτερικό φάλτσο και η μπάλα ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι. Ωραία φάση, άγγιξε το 0-3 η Ένωση.

23:03

72': Κίτρινη στον Μαζουλουξή για φάουλ στον Αραούχο.

23:02

71': Κίτρινη στον Μπαρμπόσα για διαμαρτυρία.

22:57

66': Ρότα αντί Σιντιμπέ, Σιμάνσκι αντί Φράνσον, δύο αλλαγές για την ΑΕΚ.

22:56

65': Κίτρινη στον Να για τράβηγμα στον Γκαρσία.

22:51

60': Ο Τετέι τη χαμηλή παράλληλη σέντρα από δεξιά, πλασέ στην κίνηση του Να, άουτ.

22:49

58': Να αντί Ποζατζίδη, Καλλέργης αντί Κουιρουκίδη, δύο αλλαγές για την Κηφισιά.

22:41

50': Ο Γκαρσία από δεξιά την πάσα στον Αραούχο, αφύλακτος εντός περιοχής ο Αργεντινός σουτάρει και η μπάλα ψηλά άουτ, χάνεται η ευκαιρία για το 0-3.

22:36

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.