Ευχαριστίες ΕΠΟ για την επιστροφή των 13 ποδοσφαιριστών της Εθνικής Ελπίδων

Πέμπτη 14 Οκτωβρίου 2021 - 13:18
Με ανακοίνωση της η Ομοσπονδία περιγράφει τις προσπάθειες, που καταβλήθηκαν από τους αρμόδιους φορείς Ελλάδας και Κύπρου μετά το πρωτοφανές μεγάλο αριθμό κρουσμάτων κορωνοϊού στη γαλανόλευκη αποστολή
συνέχεια...

Από υπέροχη κακομοίρα η Εθνική, ο αδύναμος Γιαννίκης και SL2 στην καλύτερη 30-31 Οκτώβρη (video)

Τετάρτη 13 Οκτωβρίου 2021 - 13:34

Στο «Πλέι δεν... πλέι» με τον Δημήτρη Δημητρίου η ανάλυση της ήττας της Ελλάδας από τη Σουηδία, η ξεκάθαρη άποψη για το νέο κόουτς της ΑΕΚ και ρεπορτάζ απ' όλες της εξελίξεις στη Σούπερ Λίγκα 2

συνέχεια...

Πικρή ήττα… αυτοχειρίας στη Στοκχόλμη για την κούφια από ψυχολογία Εθνική

Τρίτη 12 Οκτωβρίου 2021 - 23:39
Χάρμα στο α’ ημίχρονο η Ελλάδα, έκανε αξιοθαύμαστη εμφάνιση έχοντας δύο δοκάρια, αλλά στο δεύτερο 45λεπτο η απειρία και τα λάθη στοίχησαν διαμορφώνοντας το 2-0 υπέρ της Σουηδίας * Κατάρρευσε μετά το πρώτο γκολ των γηπεδούχων * Άργησε να αντιδράσει ο Φαν'τ Σιπ
συνέχεια...

Γλυκό φινάλε και ολοζώντανη η Εθνική

Σάββατο 9 Οκτωβρίου 2021 - 20:59

Με δύο γκολ στο 90' και στις καθυστερήσεις η «γαλανόλευκη» πήρε το πολύτιμο διπλό με 2-0 στη Γεωργία και συνεχίζει να ελπίζει για το Μουντιάλ * Λάθη του Φαν'τ Σιπ, που ευτυχώς δεν στοίχισαν