2
16:56

Από το a-sports.gr να έχετε ένα καλό υπόλοιπο Τετάρτης.

16:55

Εύκολο τελικά το διπλό του ΠΑΟΚ με 2-0 και «καθαρίζει» από το πρώτο ματς την πρόκριση στους «8» του Κυπέλλου Ελλάδας.

16:55

90'+6: Λήξη του αγώνα, 0-2.

16:54

90'+6: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βασιλόγιαννη, άουτ.

16:48

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

89': Σέντρα του Σβαμπ από αριστερά, δεν μπορεί να κάνει την κοντινή προβολή ο Μπράντον Τόμας, άουτ.

16:44

86': Τριανταφυλλάκης αντί Ρόβα, Άλβες αντί Μαβινγκά, Μπενίτες αντί Παπατόλιου, ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Καλαμάτας.

16:37

Ο Μπράντον Τόμας το σουτ από θέση μέσα αριστερά, αιφνιδιάζεται ο Μέντες στην κλειστή του γωνία, 0-2.

16:36

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

16:33

75': Μπράντον Τόμας αντί Ολιβέιρα, Βιεϊρίνια αντί Σάστρε, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΠΑΟΚ.

16:33

74': Από μία κίτρινη σε Τάτο και Ντάγκλας Αουγκούστο για ένα διαξιφισμό που είχαν.

16:32

73': Δεύτερη αλλαγή για την Καλαμάτα, Βασιλόγιαννης αντί Αρναρέλλη.

16:29

71': Ο Τάτος εκτελεί κόρνερ από δεξιά, κεφαλιά του Λουπάνο, άουτ.

16:27

69': Τάτος αντί Μοζέρ, πρώτη αλλαγή για την Καλαμάτα.

16:23

65': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Σβαμπ αντί Φιλίπε Σοάρες, Μουργκ αντί Μπίσεσβαρ.

16:17

59': Κίτρινη στον Ολιβέιρα.

16:16

58': Ο Νάσμπεργκ αποχωρεί τραυματίας μετά από μια σύγκρουση με τον Κοτάρσκι, τον αντικαθιστά ο Κουλιεράκης στην πρώτη αλλαγή του ΠΑΟΚ και αναγκαστική.

16:09

51': Κίτρινη στον Μαβινγκά για κράτημα στον Νάρεϊ.

16:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.