29/01/2023
Διαιτησία | Πέμπτη 17 Νοεμβρίου 2022 - 14:46

Ματσούκας στην Καλαμάτα, Μελτζανίδης στις Σέρρες

Στο ματς της ΑΕΛ με τη Νίκη Βόλου σφυρίζει ο Λεωνίδας * Όλοι οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2

Η Σούπερ Λίγκα 2 συνεχίζεται και έγιναν γνωστοί την Πέμπτη (17/11) από την ΚΕΔ οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής. Ο Ματσούκας (ΦΩΤΟ) ορίστηκε στο Καλαμάτα - Παναχαϊκή και ο Μελτζανίδης στο Πανσερραϊκός - Ηρακλής.

Στο παιχνίδι της ΑΕΛ με τη Νίκη Βόλου μπήκε ο Στέλιος Λεωνίδας και σε αυτό της Καλλιθέας με τον Ο.Φ. Ιεράπετρας ο Αντριανός. Τέλος, στο ΠΑΟ Ρουφ - Κηφισιά ορίστηκε ο Ανδρικόπουλος.

Αναλυτικά οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής

Βόρειος όμιλος

Σάββατο (19/11)

13:45 Πανσερραϊκός - Π.Ο.Τ. Ηρακλής

Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Χατζηνάκος (Δράμας, Ζήρδας (Δράμας)

4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

15:00 ΑΕΛ - Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρίκαλα)

Βοηθοί: Μανάσης (Τρίακλα, Τσεχελίδης (Μακεδονίας)

4ος: Κεχαγιάς (Κοζάνης)

Κυριακή (20/11)

15:00 Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ Β'

Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Τζιότζιος, Καραγιάννης (Θράκης)

4ος: Σταφυλάς (Ξάνθης)

15:00 Βέροια - Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Λιόντος (Ηπείρου)

4ος: Αργυρός (Πέλλας)

15:00 Μακεδονικός - Θεσπρωτός

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Βοηθοί: Μάνος, Παραφέστας (Λάρισας)

4ος: Στρατούδης (Έβρου)

Δευτέρα (21/11)

15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας - Ηρακλής Λάρισας

Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Νταβέλας, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

15:00 Παναθηναϊκός Β' - Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Μαυροκορδόπουλος (Αργολίδας), Ισακοβίδης (Λακωνίας)

4ος: Χουλιαράς (Εύβοιας)

Νότιος όμιλος

Παρασκευή (18/11)

15:15 Καλαμάτα - Παναχαϊκή

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νιας)

Βοηθοί: Αραβίδης, Τσολακίδης (Αθηνών)

4ος: Παπαγεωργόπουλος (Αργολίδας)

Σάββατο (19/11)

15:00 ΠΑΟ Ρουφ - Κηφισιά

Διαιτητής: Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων)

Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Κάλλης (Αν. Αττικής)

4ος: Στεργιώτης (Αθηνών)

Κυριακή (20/11)

15:00 Αιγάλεω - ΑΕΚ Β'

Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Τριαντάφυλλος, Σπηλιώτης (Κορινθίας)

4ος: Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)

15:00 Ηλιούπολη - Ηρόδοτος

Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)

Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας)

4ος: Ρούτσης (Κορινθίας)

15:00 Επισκοπή - Χανιά

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί: Φραγκιαδάκης (Λασιθίου), Σγουράκης (Πειραιά) 

4ος: Μόσχου (Λασιθίου)

Δευτέρα (21/11)

15:15 Καλλιθέα - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)

Βοηθοί: Βιτσεντζάτος (Αν. Αττικής), Αρμακόλας (Κυκλάδων)

4ος: Γιαννούκας (Δωδ/σου)

Μοιραστείτε το: