Ανακοινώθηκαν οι ορισμοί από την ΚΕΔ/ΕΠΟ * Βεργέτης στο ΑΣΑ - Βέροια, Μαλούτας στο ΑΕΚ Β’ - Λεβαδειακός
Υπό φυσιολογικές συνθήκες υπάρχει πλήρης δράση την Τετάρτη (12/1) στη Σούπερ Λίγκα 2, όπου το πρόγραμμα περιλαμβάνει και ένα ματς την Πέμπτη (13/1)…
Η ΚΕΔ/ΕΠΟ έτσι γνωστοποίησε τους ορισμούς των διαιτητών της 13ης αγωνιστικής, που θα έχει μεν κάποιες αναβολές ελέω κορωνοϊού, αλλά αναμένεται να είναι λιγότερες…
Στο Βόρειο όμιλο ο Βεργέτης σφυρίζει το ματς Αναγέννηση Καρδίτσας – Βέροια και στο Νότιο όμιλο ο Μαλούτας (ΦΩΤΟ) το ΑΕΚ Β’ – Λεβαδειακός στις εκτός έδρας κόντρες των πρωτοπόρων.
Αναλυτικά, οι ορισμοί, όπως ανακοινώθηκαν τη Δευτέρα (10/1) είναι οι ακόλουθοι:
Βόρειος Όμιλος (15:00)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Βέροια
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
Τέταρτος: Βλάχος (Α. Αττικής)
Πιερικός - Ηρακλής
Διαιτητής: Ψυχουλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Δελής (Βοιωτίας)
Τέταρτος: Νικολάου (Αθηνών)
Ξάνθη - Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Κουκούμης (Καβάλας)
Τέταρτος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Θεσπρωτός - Ολυμπιακός Β’
Διαιτητής: Καδδάς (Αχαϊας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαϊας), Οικονόμου (Αχαϊας)
Τέταρτος: Μπούμπας (Ηπείρου)
Καβάλα - Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Στυλιανός (Τρικάλων)
Βοηθοί: Μανασης (Τρικάλων), Κουβαλάκης (Δράμας)
Τέταρτος: Πουλικίδης (Δράμας)
Αλμωπός Αριδαίας - ΑΕΛ
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Τζιότζιος (Θράκης), Σάββας (Σέρρων)
Τέταρτος: Μέγας (Πιερίας)
Ολυμπιακός Βόλου - ΠΑΟΚ Β’
Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Φαλτακας (Γρεβενών)
Τέταρτος: Τσαμούρης (Πειραιά)
Νίκη Βόλου - Τρίκαλα (Πέμπτη 13/1 – 15:00)
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Ημαθίας), Κοττορος (Δωδ/νησου)
Τέταρτος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Νότιος Όμιλος (15:00)
Κηφισιά-Ρόδος
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Δασκαλάκης (Ηρακλείου), Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)
Τέταρτος: Στάμος (Ηλείας)
ΑΕΚ Β’ - Λεβαδειακός
Διαιτητής: Μαλουτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
Τέταρτος: Βρέσκας (Πιερίας)
Καλαμάτα - Ηρόδοτος
Διαιτητής: Μπαϊλης (Πρέβεζας-Λευκάδας)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
Τέταρτος: Αλαμπέης (Αθηνών)
Παναθηναϊκός Β’ - Αιγάλεω
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών)
Τέταρτος: Μαχαίρας (Αθηνών)
Α.Ε. Καραϊσκάκης - Καλλιθέα
Διαιτητής: Σιντορης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας-Λευκάδας), Κωνστάντιος (Ευβοίας)
Τέταρτος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Εργοτέλης – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Αϊναλης (Μακεδονίας), Διπλαρης (Καρδίτσας)
Τέταρτος: Κουκουράκης (Χανίων)
Αστέρας Βλαχιώτη - Ζάκυνθος
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Πλακας (Δυτ. Αττικής), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
Τέταρτος: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Διαγόρας - Χανιά
Διαιτητής: Λάμπρου (Ευβοίας)
Βοηθοί: Πριονας (Ευβοίας), Δετση (Δωδ.νησου)
Τέταρτος: Δραγάτης (Α. Αττικής)