1
21:20

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:19

Ο ΠΑΣ Γιάννινα παίρνει «χρυσή» νίκη με 0-1 και κάνει αποφασιστικό βήμα για την παραμονή. Παραμένει προτελευταίος και στα... σχοινιά ο Ιωνικός.

21:19

Τέλος στο ματς.

21:18

90+10': Κίτρινη κάρτα στον Αθανασίου για καθυστέρηση.

21:17

90+9': Αλλαγή για τον ΠΑΣ, με τον Μπάλαν να αντικαθίσταται από τον Κόντε που επιστρέφει στα γήπεδα μετά τον σοβαρό τραυματισμό του τον περασμένο Αύγουστο.

21:16

90+8': Κίτρινη κάρτα τώρα στον Ροσέρο.

21:14

Ηρεμούν τα πνεύματα με την παρέμβαση των ψυχραιμότερων.

21:14

90+6': Νέα σύρραξη! Έχει ξεφύγει η κατάσταση μεταξύ Παμλίδη και Μύγα. «Κιτρινίζονται» αμφότεροι.

21:11

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Μπάλαν.

21:09

Οκτώ λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:08

90': Ένταση μεταξύ των ποδοσφαιριστών και κίτρινη κάρτα στον Βαλεριάνο.

21:06

88': Ροσέρο αντί Μορέιρα για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

21:05

87': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ιωνικό! Σέντρα - σουτ Ρομαό από τα αριστερά, η μπάλα παίρνει τροχιά προς την εστία και καταλήγει στο στο οριζόντιο δοκάρι. Στην εξέλιξη της φάσης ο Βαλεριάνος σεντράρει, κεφαλιά από τον Μάντζη για λίγο άστοχη.

21:04

Έγινε τσεκ και από το VAR, πάρα πολύ οριακό το οφσάιντ.

21:01

84': Ο Τζίμας σκοράρει από πάσα του Μορέιρα αλλά το γκολ ακυρώνεται καθώς στο ξεκίνημα της φάσης ο άσος από τη Γουινέα ήταν εκτεθειμένος.

20:56

79': Μακρινό σουτ του Τζίνο, άστοχο.

20:55

78': Κίτρινη κάρτα στον Ρομαό για χτύπημα στο πρόσωπο του Παμλίδη.

20:54

76': Αλλαγή για τον Ιωνικό! Μάνος αντί Σεμπά που κουτσαίνει...

20:53

75': Ο Σεμπά πασάρει με το εξωτερικό στον Ελευθεριάδη, σουτ έξω από την περιοχή, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. Καλή στιγμή για τον Ιωνικό.

20:49

71': Αναγκαστική αλλαγή και για τον Ιωνικό. Τραυματίας ο Μασάς, αποχωρεί με το φορείο και παραχωρεί τη θέση του στον Λοβέρα.

20:45

67': Ευκαιρία για τους γηπεδούχους! Σουτ του Κάνιας από πολύ μακρινή απόσταση, με την άκρη των δαχτύλων ο Αθανασίου διώχνει σε κόρνερ που δεν αποφέρει κάτι.

20:44

66': Κίτρινη κάρτα στον Λιάσο.

20:43

65': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Ο Τζίμας κουβαλά τη μπάλα και δοκιμάζει το σουτ έξω από την περιοχή, σύριζα από τη δεξιά κάθετη δοκό του Χουτεσιώτη.

20:42

Ο Τζίμας βρίσκει με τακουνάκι τον Πήλιο, που κάνει το διαγώνιο σουτ, ο Χουτεσιώτης αποκρούει και στην επαναφορά ο Μορέιρα σκοράρει για το 0-1.

20:42

64': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

20:37

60': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Ελευθεριάδης αντί Γούλερι.

20:31

53': Μακρινό συρτό σουτ από τον Μάντζη, μπλοκάρει ο Αθανασίου.

20:27

49': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Αθανασίου στη θέση του Τσιντώτα που δεν μπορεί να συνεχίσει μετά τον τραυματισμό του στο τέλος του πρώτου μέρους.

20:24

47': Φάουλ σε καλό σημείο για τους γηπεδούχους ωστόσο η κομπίνα Σάκιτς - Γούλερι δεν πιάνει.

20:23

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο, χωρίς αλλαγές συνεχίζουν οι δύο ομάδες.

20:03

Ιωνικός και ΠΑΣ Γιάννινα πηγαίνουν στα αποδυτήρια ισόπαλοι στο 0-0.

20:02

Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.

19:59

Έχει τραυματιστεί κιόλας ο Έλληνας γκολκίπερ, αλλά συνεχίζει κανονικά.

19:59

42': Ευκαιρία για τους γηπεδούχους! Από βαθιά του Τσιγκρίνσκι, ο Σεμπά κατεβάζει και σουτάρει στην κίνηση έξω από το ημικύκλιο αλλά ο Τσιντώτας μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια.

19:55

39': Καλή στιγμή για τους φιλοξενούμενους! Παμλίδης και Μπάλαν παίζουν το 1-2, με τον πρώτο να κάνει το σουτ από τα όρια της μεγάλης περιοχής που φεύγει μισό μέτρο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.