2
21:15

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:14

Ο ΠΑΣ παίρνει τη σημαντική νίκη και με 27 βαθμούς στην 11η θέση είναι στο +2 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Ο Παναιτωλικός είναι ισόβαθμος με τον Αστέρα Τρίπολης στους 29 πόντους.

21:14

90'+8: Λήξη του αγώνα, 3-2.

21:12

ΟΦΗ - Αστέρας Τρίπολης 1-1, τελικό.

21:07

90'+1: Κίτρινη στον Παμλίδη.

21:06

90': Επτά τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:02

87': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, Μπορταγκαράι αντί Ροσέρο.

21:01

Πάντα στο 1-1 ΟΦΗ και Αστέρας Τρίπολης, στο 85'.

21:01

85': Μπουζούκης αντί Κολοβού, Ζοάο Πέδρο αντί Χουάνπι, Σενγκέλια αντί Μάρτενσον, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναιτωλικού.

20:59

83': Σουτ του Ντουάρτε από αριστερά της περιοχής ύστερα από λάθος του Εραμούσπε, άουτ.

20:58

82': Τζίμας αντί Μορέιρα, δεύτερη αλλαγή για τους γηπεδούχους.

20:54

Ο Εραμούσπε είναι αυτή τη φορά εύστοχος από την άσπρη βούλα, 3-2.

20:54

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

20:53

78': Κίτρινη στον Αποστολάκη για διαμαρτυρία.

20:52
Πέναλτι

76': Και δεύτερο πέναλτι για τον ΠΑΣ Γιάννινα, για χέρι του Μάρτενσον.

20:51

75': Ο διαιτητής Κατοίκος τσεκάρει στο VAR πιθανό πέναλτι για χέρι, σε φάση που έγινε λίγο πριν το δοκάρι του Εραμούσπε.

20:50

74': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Ο Εραμούσπε το κοντινό σουτ από αριστερά και η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

20:46

71': Ντουάρτε αντί Ξενιτίδη, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

20:46

Στο 70' διατηρείται το 1-1 στο ΟΦΗ - Αστέρας Τρίπολης.

20:44

69': Κίτρινη στον νεοεισελθόντα Αναστασόπουλο για φάουλ στον Ροσέρο.

20:43

68': Αναστασόπουλος αντί Στάγιτς, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό και αναγκαστική, είχε πρόβλημα τραυματισμού ο Στάγιτς.

20:38

Ο Εραμούσπε εκτελεί το πέναλτι και ο Ανέστης αποκρούει στη δεξιά του γωνία, ωστόσο η μπάλα δεν απομακρύνεται από την περιοχή των Αγρινιωτών και ο Παμλίδης με ένα δυνατό σουτ βρίσκει ξανά το δρόμο προς τα δίχτυα για το 2-2.

20:37

62': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

20:36

61': Και κίτρινη στον Μλάντεν.

20:35
Πέναλτι

60': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Για χέρι του Μλάντεν.

20:34

Στο 59' παραμένει το 1-1 στο παιχνίδι του ΟΦΗ με τον Αστέρα Τρίπολης.

20:32

Ο Χουάνπι εκτελεί φάουλ από αριστερά, αφύλακτος στην καρδιά της άμυνας του ΠΑΣ ο Καρέλης με κοντινή προβολή στην κίνηση σημειώνει το 1-2.

20:31

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:29

54': Κίτρινη στον Σόρια.

20:28

53': Κίτρινη στον Μπιλμπάο.

20:27

51': Μπιλμπάο αντί Λιάσου, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:21

Αρχίζει το β' ημίχρονο και στο «Γεντί Κουλέ».

20:21

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.