1
22:01

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:59

Οι Περιστεριώτες με 25 βαθμούς στην 7η θέση είναι στο -4 από τον Βόλο και συνεχίζουν να ελπίζουν για τα πλέι οφ. Ο ΠΑΣ Γιάννινα με 19 πόντους πιάνει τον ΟΦΗ στην 9η θέση.

21:58

Στο τελευταίο δεκάλεπτο το ματς ήταν εκπληκτικό, και οι δύο μπορούσαν να είχαν πάρει τη νίκη, ο Γιαννιώτης, βέβαια, αποκρούοντας το πέναλτι του Νίνη κράτησε όρθιο τον Ατρόμητο.

21:58

90'+6: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:57

90'+6: Σουτ του Οικονομίδη από δεξιά, κοντράρει στον Μπακαδήμα η μπάλα, μεγάλη απόκρουση του Τσιντώτα.

21:56

90'+4: Κιτρινη στον Τζίμα.

21:53

90'+2: Ο Γιαννιώτης αποκρούει την εκτέλεση του Νίνη! Η μπάλα βρίσκει και στο αριστερό δοκάρι και ακολουθεί άστοχο σουτ του Τζίμα. Το 1-1 παραμένει.

21:52
Πέναλτι

90': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Για ανατροπή του Τζίμα από τον Χατζηισαΐα, στην εξέλιξη του κερδισμένου κόρνερ του ΠΑΣ.

21:51

90': Ωραίο σουτ εκτός περιοχής του Καραχάλιου, σε κόρνερ διώχνει δύσκολα ο Γιαννιώτης.

21:49

88': Πάνω κάτω η μπάλα, ο Ρομπάιγ σέντρα από δεξιά, πλασέ του Τζαβίδα στην κίνηση, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα, απειλεί ο Ατρόμητος για το 1-2.

21:48

87': Ο Μορέιρα επικίνδυνη σέντρα από αριστερά, άουτ.

21:47

86': Στην αντεπίθεση ο Κούεν το σουτ από θέση έξω δεξιά, άουτ.

21:47

86': Ο Νίνης το σουτ από πλεονεκτική θέση, κόντρα στον Χατζηισαΐα, κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα, που περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

21:44

83': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Νίνης αντί Ριένστρα.

21:41

80': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα, σέντρα του Τζίμα από δεξιά, αφύλακτος πιάνει την κοντινή κεφαλιά ο Μορέιρα, άουτ.

21:39

Το κόρνερ εκτελείται πλασαριστά, σέντρα του Νίκου Αθανασίου από αριστερά, υπέροχη γυριστή προβολή του Τζοβάρα στην κίνηση και η μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

21:39

77': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:38

77': Ωραίο σουτ του Κούεν εκτός περιοχής, σε κόρνερ διώχνει δύσκολα ο Τσιντώτας.

21:33

72': Τζίμας αντί Παμλίδη, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

21:32

71': Κίτρινη στον Τζοβάρα.

21:27

66': Τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Τζοβάρας αντί Ροτάριου.

21:26

65': Μακρινό σουτ του Γκονζάλες, χωρίς τύχη.

21:24

63': Λιάσος αντί Τζίνο, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

21:21

60': Συρτή σέντρα του Πήλιου από αριστερά, πλασέ στην κίνηση του Ριένστρα εντός περιοχής, αρκετά άστοχο.

21:19

58': Οικονομίδης αντί Έρλινγκμαρκ, Τζαβίδας αντί Κιάρτανσον, Κούεν αντί Φριντζόνσον, τρεις αλλαγές για τον Ατρόμητο.

21:16

55': Κίτρινη στον Έρλινγκμαρκ.

21:13

52': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, μετά από εκτέλεση κόρνερ ο Στρούγγης πιάνει την κεφαλιά και αστοχεί από κοντά με προβολή εκτός ισορροπίας ο Κιάρτανσον.

21:12

51': Κίτρινη στον Καραχάλιο για δυνατό φάουλ στον Έντερ Γκονζάλες.

21:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.