0
21:59

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:58

Ο Άρης με το χατ τρικ του Μανού Γκαρθία γυρίζει στις νίκες και προσπερνά ξανά τον Βόλο στην 5η θέση (31 βαθμοί έναντι 29), φτιάχνοντας και την ψυχολογία του εν όψει της ρεβάνς Κυπέλλου με τον Ολυμπιακό.

21:58

90'+3: Λήξη του αγώνα, 3-0.

21:55

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:54

90': Μακρινό σουτ του Ντουκουρέ, άουτ.

21:52

88': Σουτ του Ντέλετιτς από δεξιά της περιοχής, άουτ.

21:48

84': Κούτσιας αντί Οζέγκοβιτς, τέταρτη αλλαγή για τον Βόλο.

21:46

82': Ο Μπράμπετς πιάνει μια γυριστή κεφαλιά μετά από κόρνερ που εκτελεί από δεξιά ο Ιτούρμπε, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:45

81': Ιτούρμπε αντί Γκρέι, Μαζικού αντί Μαντσίνι, Ροντρίγκες αντί Ματέο Γκαρσία, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Άρη.

21:42

78': Σουτ του Τσιρίνος από το ημικύκλιο της περιοχής, κάκιστο...

21:38

Χατ τρικ για τον Μανού Γκαρθία, που βρίσκει χώρο και πιάνει ένα υπέροχο σουτ εκτός περιοχής για το 3-0. Ο Κλέιμαν, πάντως, έχει μερίδιο ευθύνης και σε αυτό το γκολ, αιφνιδιάστηκε από τα φάλτσα που πήρε η μπάλα.

21:38

74': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:33

69': Ετέμπο αντί Νταρίντα, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

21:32

68': Σι αντί Λούνα, Πιρές αντί Μεσκίδα, δύο αλλαγές για τον Βόλο.

21:28

63': Συρτό σουτ του Λούνα από θέση μέσα αριστερά, δεν ανησυχεί ο Κουέστα.

21:26

61': Κίτρινη στον Γκάγκι.

21:25

Ξανά σκόρερ ο Μανού Γκαρθία, ο οποίος βρίσκει δίχτυα με συρτό κι έξυπνο σουτ από θέση μέσα αριστερά, μένει άγαλμα ο Κλέιμαν, 2-0.

21:24

60': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:24

59': Σουτ του Γκρέι στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:20

56': Γκάγκι αντί Μεταξά, πρώτη αλλαγή για τον Βόλο.

21:19

54': Ο Άρης μπήκε πολύ δυνατά στο δεύτερο 45λεπτο, ο Βόλος καλείται να δείξει αντίδραση κι ενώ μέχρι στιγμής είναι ανύπαρκτος επιθετικά.

21:11

Ο Μαντσίνι την ασίστ στον εντελώς αμαρκάριστο Μανού Γκαρθία, ο οποίος με κοντινό διαγώνιο σουτ από δεξιά ανοίγει το σκορ, 1-0. Ο Ισπανός μεσοεπιθετικός πανηγυρίζει, σηκώνοντας μια φανέλα με το νούμερο 19 στη μνήμη του Άλκη. Το 19 άλλωστε φορά και ο ίδιος.

21:11

47': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:10

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.