1
22:01

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:58

Ο Άρης παίρνει τη νίκη με ανατροπή στο ντεμπούτο του Άλαν Πάρντιου, γιατί αυτή έψαξε και δικαιώθηκε. Στους 10 βαθμούς οι «κίτρινοι» και στην 3η θέση, ο Ολυμπιακός δεν κυνήγησε ποτέ το 0-2 και την... πάτησε μεγαλοπρεπώς. Παραμένει στους 8 βαθμούς, είναι στο -7 από τον πρωτοπόρο Παναθηναϊκό και στην 5η θέση μαζί με τον Ατρόμητο, ο Κάρλος Κορμπεράν δεν φαίνεται ότι θ' αντέξει για πολύ στον πάγκο...

21:58

90'+6: Λήξη του αγώνα, 2-1.

21:55

90'+3: Ο Άρης έχει πάρει τη σπουδαία νίκη, ο Ολυμπιακός με... θολούρα στο μυαλό και παίκτες που δεν ξέρουν τι κάνουν μέσα στον αγωνιστικό χώρο δεν μπορεί να βρει γκολ ισοφάρισης.

21:52

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:50

88': Ένα σουτ τώρα του Μπακαμπού από πλάγια δεξιά, σε κόρνερ διώχνει ο Κουέστα. Περνά κι αυτό χωρίς κάτι σημαντικό.

21:50

88': Το κόρνερ περνά ανεκμετάλλευτο για τον Ολυμπιακό.

21:49

87': Πίρσμαν αντί Νταμπό, Ζερβίνιο αντί Μανού Γκαρθία, δύο αλλαγές για τον Άρη.

21:49

87': Κίτρινη στον Νταμπό για καθυστερήσεις.

21:48

87': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

21:45

83': Κίτρινη στον Μαντσίνι.

21:42

Ο Καμάτσο προσπερνά από δεξιά τον Μπα, η μπάλα φτάνει στον Μανού Γκαρθία, που ανενόχλητος σεντράρει από δεξιά της περιοχής και ο επίσης αφύλακτος Πάλμα από κοντά με προβολή γράφει το 2-1.

21:41

80': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:40

78': Μπόουλερ αντί Μασούρα, Ούι Τζο Χουάνγκ αντί Ίνμπομ Χουάνγκ, oλοκληρώνονται οι αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

21:38

Βαθιά μπαλιά του Νταμπό στον Μαντσίνι, που βγαίνει στην πλάτη του Ρέαμπτσιουκ και προσπερνά τον Βατσλίκ, ο οποίος έχει βγει μακριά από την εστία του, αλλά κάθεται ουσιαστικά ακίνητος, πλασέ σε κενή εστία, 1-1.

21:37

76': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:36

74': Σουτ του Μαντσίνι από θέση μέσα δεξιά, πολύ άστοχο.

21:35

74': Ο Πάλμα εκτελεί το φάουλ, στο τείχος η μπάλα.

21:34

72': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Άρη, ο Μανωλάς έχει βρει μπάλα, έχει βρει και τον Πάλμα.

21:33

71': Τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Αγκιμπού Καμαρά αντί Χάμες Ροντρίγκες.

21:30

69': Καμάτσο αντί Ιτούρμπε, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

21:26

64': Σέντρα του Μασούρα από δεξιά, σκαστό σουτ του Χάμες Ροντρίγκες από το ύψος του πέναλτι, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:26

64': Άβιλα αντί Βρσάλικο, καθώς ζήτησε ο ίδιος ο Κροάτης μπακ αλλαγή, ντεμπούτο για Μπακαμπού με τον Ολυμπιακό, αντικαθιστά τον Ελ Αραμπί.

21:22

60': Πάλμα αντί Γκρέι, πρώτη αλλαγή για τον Άρη.

21:21

59': Από το κόρνερ η μπάλα καταλήγει με τα πολλά στον Εμπακατά, μακρινό σουτ και ο Βατσλίκ μπλοκάρει.

21:19

57': Σουτ του Ιτούρμπε, κόντρα στον Χουάνγκ, άλλο ένα κόρνερ για τον Άρη.