22:01

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:59
Σχόλιο

Δίκαιο το Χ στο Περιστέρι, όχι το 0-0, έπρεπε να έχει γκολ το παιχνίδι. Στους 8 βαθμούς ο Ατρόμητος στην 4η θέση, στους 3 πόντους η Λαμία, που παραμένει χωρίς νίκη και πιάνει τον ΟΦΗ στην 11η θέση.

21:58
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+7: Λήξη του αγώνα, 0-0.

21:57
Δοκάρι

90'+6: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Έντερ Γκονζάλες εκτελεί απευθείας φάουλ, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι, χτυπά στην πλάτη του Σαράνοφ και στο δεξί δοκάρι εν συνεχεία.

21:53
Αλλαγή

90'+3: Μπάμπης αντί Τσούκαλου, αλλαγή στην αλλαγή για τη Λαμία.

21:52
Καθυστερήσεις

90'+2: Είναι πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:51
Corner

90'+1: Ο Μουνίθ εκτελεί το νέο κόρνερ, με τα πολλά η μπάλα φτάνει στον Χατζηισαΐα, που σουτάρει άστοχα.

21:51
Corner

90': Κεφαλιά του Χατζηισαΐα, κόντρα, νέο κόρνερ.

21:50
Corner

90': Κόρνερ για τον Ατρόμητο.

21:49
Αλλαγή

89': Τζοβάρας αντί Ρομπάιγ, τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

21:45
Απόκρουση

85': Σουτ του Μουνίθ εκτός περιοχής, κοντράρει στον Κορνέζο η μπάλα, αλλά ο Σαράνοφ δεν αιφνιδιάζεται και μπλοκάρει.

21:43
Κίτρινη Κάρτα

82': Κίτρινη στον Ντε Μποκ για φάουλ στον Ασκόφσκι.

21:39
Αλλαγή

79': Τρίτη αλλαγή και για τη Λαμία, Τσούκαλος αντί Σλίβκα, που φαίνεται να έχει και πρόβλημα τραυματισμού.

21:39
Αλλαγή

79': Μουνίθ αντί Φριντζόνσον, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

21:37
Out

77': Ο Ρομπάιγ το πλασέ από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

21:32
Απόκρουση

71': Λάθος γύρισμα του Σουάρεθ στον Γιαννιώτη, προλαβαίνει να διώξει με υπερένταση ο γκολκίπερ του Ατρομήτου προ του Γιακουμάκη.

21:30

70': Συνέχεια στον αγώνα.

21:29

69': Και cooling break.

21:28
Απόκρουση

68': Σουτ του Ασκόφσκι από θέση μέσα αριστερά, σπουδαία απόκρουση του Γιαννιώτη, η Λαμία απειλεί για το 0-1.

21:27

67': Κίτρινη στον Ασκόφσκι.

21:27
Out

67': Ωραίο δυνατό σουτ του Κεσχρίντα εκτός περιοχής και δεξιά, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:24
Out

64': Εκτελεί από δεξιά ο Σιμόν το κόρνερ, άστοχη κεφαλιά του Μπεχαράνο.

21:24
Corner

64': Κόρνερ κερδίζει ο Ασκόφσκι για τη Λαμία.

21:22
Αλλαγή

62': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο, Ροτάριου αντί Κιάρτανσον, Τζαβίδας αντί Κλωναρίδη.

21:22
Out

62': Σέντρα του Ρομπάιγ από αριστερά της περιοχής, κεφαλιά υπό πίεση του Κιάρτανσον, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:20

60': Κίτρινη στον Μπεχαράνο για φάουλ στον Φριντζόνσον.

21:19
Αλλαγή

59': Δύο αλλαγές για τη Λαμία, Ασκόφσκι αντί Μανούσου, Γιακουμάκης αντί Ντε Βινσέντι.

21:11

50': Κίτρινη στον Χατζηισαΐα για φάουλ στον Μανούσο.

21:09
Out

49': Καλή σέντρα του Σιμόν από δεξιά, δεν μπορεί να κάνει την προβολή ο Μανούσος, άουτ.

21:08
Δοκάρι

47': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΛΑΜΙΑ! Ο Σιμόν τη σέντρα από δεξιά, κεφαλιά του Ντε Βινσέντι και η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι. Ακολουθεί μακρινό σουτ του Τζανδάρη και μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Γιαννιώτης.

21:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.