0
21:06

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:05

Ο ΠΑΟΚ δεν έπεισε με την απόδοσή του, αλλά με 10 βαθμούς είναι μόνος στη 2η θέση και στο -2 από τον Παναθηναϊκό, όπως και στο +2 από τον 3ο της κατάταξης Ολυμπιακό. Στους 2 πόντους παρέμεινε η Λαμία, που ήταν καλή ανασταλτικά, αλλά επιθετικά δεν έδειξε πολλά πράγματα.

21:04

90'+15: Λήξη του αγώνα, 1-0. Με 15 λεπτά καθυστερήσεων τελείωσε ο αγώνας, αφού στο τέλος έγιναν πολλά απροσδόκητα πράγματα.

21:03
Κόκκινη Κάρτα

90'+14: Ο Μποάκι τελικά αποβάλλεται. Ο Τσαγκαράκης είδε τη φάση στο VAR και εκτιμά ότι ήταν φάουλ για κόκκινη στον Κοτάρσκι. Με 10 θα τελειώσει το ματς η Λαμία.

21:01

90'+12: Ο Κοτάρσκι θα αποχωρήσει με φορείο, ο Σβαμπ θα γίνει τερματοφύλακας για λίγο, αφού έχουν ολοκληρωθεί οι αλλαγές του ΠΑΟΚ!

21:01

90'+11: Ο Μποάκι βλέπει την κίτρινη κάρτα.

20:59

90'+10: Ο Κοτάρσκι έχει συγκρουστεί με τον Μποάκι.

20:58

90'+9: Σουτ του Νάρεϊ από θέση μέσα αριστερά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

20:55

90'+7: Και ο Σιμόν βλέπει την κίτρινη για όσα προηγήθηκαν.

20:55

90'+7: Συνεχίζεται με τα πολλά το ματς.

20:54

90'+6: Έχει κι ένα πρόβλημα ο διαιτητής Τσαγκαράκης με την ενδοεπικοινωνία με τους βοηθούς του.

20:52

Ο βοηθός του Ραζβάν Λουτσέσκου, ο Κριστιάν Μπάτσι, έσπρωξε άσχημα τον Σιμόν και από εκεί ξεκίνησε η ένταση.

20:50

90'+2: Ξαφνική συμπλοκή ανάμεσα στους πάγκους των δύο ομάδων!

20:49

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:49

90': Κίτρινη στον Φιλίπε Σοάρες.

20:46

88': Κακό παιχνίδι στο β' ημίχρονο...

20:41

83': Γιακουμάκης αντί Μπεχαράνο, τέταρτη αλλαγή για τη Λαμία.

20:35

77': Τσαούσης αντί Βιεϊρίνια, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΠΑΟΚ.

20:34

76': Α. Ζίβκοβιτς, Τόμας και Ντάντας συνδυάζονται ωραία, ο τελευταίος το γύρισμα από δεξιά της περιοχής, αλλά το σουτ του Νάρεϊ είναι πολύ άστοχο.

20:29

71': Σβαμπ αντί Κούρτιτς, τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:27

68': Μαρμεντίνι αντί Τσιλούλη, τρίτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Τσιλούλης, πάντως, ήταν ο πιο δραστήριος παίκτης της Λαμίας μέχρι τώρα.

20:25

67': Το cooling break του β' ημιχρόνου.

20:23

65': Ο Αντέτζο ένα σουτ μετά την εκτέλεση του κόρνερ από τον Ασκόφσκι, κόντρες στα σώματα των παικτών του ΠΑΟΚ, σουτ και από τον Τζανδάρη και μπλοκάρει εύκολα ο Κοτάρσκι.

20:23

65': Κόρνερ κερδίζει για τη Λαμία ο Τσιλούλης.

20:21

63': Αντρίγια Ζίβκοβιτς αντί Μπίσεσβαρ, Μπράντον Τόμας αντί Ολιβέιρα, Φιλίπε Σοάρες αντί Ντάγκλας Αουγκούστο, τρεις αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

20:16

58': Δύο αλλαγές για τη Λαμία, Μποάκι αντί Μανούσου, Ασκόφσκι αντί Ντε Βινσέντι.

20:12

54': Μακρινό σουτ του Μανούσου, χωρίς τύχη.

20:08

50': Δυνατό σουτ του Λύρατζη από δεξιά της περιοχής, άουτ.

20:07

49': Ο Ντε Βινσέντι εκτελεί από δεξιά το κόρνερ, κεφαλιά του Μπεχαράνο, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:07

49': Κόρνερ για τη Λαμία παραχωρεί ο Κουλιεράκης.

20:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.