17:58

Από το a-sports.gr καλή συνέχεια.

17:56
Σχόλιο

Ο ΠΑΟΚ πίστεψε ότι το ματς είχε λήξει στο 4-1 και την... πάτησε μεγαλοπρεπώς. Τρομερή αντίδραση έβγαλε ο Βόλος στο β' ημίχρονο και το τελικό Χ διατηρεί ισόβαθμες τις δύο ομάδες στους 13 βαθμούς και στην κορυφή.

17:56
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+8: Λήξη του αγώνα, 4-4.

17:56
Out

90'+8: Μακρινό σουτ του Νίνη, άουτ.

17:53
Κίτρινη Κάρτα

90'+5: Κίτρινη στον Κλέιμαν για καθυστέρηση.

17:52

90'+4: Από μία κίτρινη σε Μουργκ και Νίνη.

17:50
Αλλαγή

90'+2: Γκιουλέν αντί Φερνάντες, τέταρτη αλλαγή για τον Βόλο.

17:48
Καθυστερήσεις

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:46
Corner

88': Σουτ του Βιεϊρίνια, δύσκολα σε κόρνερ ο Κλέιμαν, που περνά κι αυτό χωρίς κάτι σημαντικό.

17:46
Αλλαγή

88': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΠΑΟΚ, Μουργκ αντί Μπίσεσβαρ. Το κόρνερ στο μεταξύ περνά ανεκμετάλλευτο.

17:45
Corner

87': Σουτ του Σβιντέρσκι από θέση μέσα αριστερά, σε κόρνερ διώχνει ο Κλέιμαν.

17:43
Απόκρουση

85': Μακρινό σουτ του Μιχαηλίδη, μπλοκάρει ο Κλέιμαν.

17:41
Αλλαγή

83': Μιτρίτσα αντί Α. Ζίβκοβιτς, Σβιντέρσκι αντί Άκπομ, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

17:40

Εξαιρετική σέντρα του Φεράρι από αριστερά, αφύλακτος ο Ρινέρ πιάνει την κεφαλιά και 4-4!

17:40
Goal

82': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

17:39

81': Κίτρινη στον Μιχαηλίδη για διαμαρτυρία.

17:38
Απόκρουση

80': Ο Κλέιμαν αποκρούει την εκτέλεση του Βιεϊρίνια! Μένει το 4-3.

17:36
Αλλαγή

79': Νίνης αντί Μπαριέντος, Ρινέρ αντί Τσοκάνη, δύο αλλαγές για τον Βόλο.

17:35
Πέναλτι

77': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Τσοκάνης ανατρέπει τον Άκπομ.

17:31

73': Κίτρινη στον Ντάγκλας Αουγκούστο για φάουλ από πίσω στον Φερνάντες.

17:29
Αλλαγή

71': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Ελ Καντουρί αντί Σβαμπ, Ροντρίγκο αντί Τέιλορ.

17:27

69': Κίτρινη στον Εσίτι για φάουλ στον Ρεγκατίν.

17:21
Απόκρουση

63': Ο Άκπομ μπαίνει στην περιοχή του Βόλου από δεξιά, πλασάρει και σημαντική απόκρουση του Κλέιμαν, άγγιξε το 5-3 ο ΠΑΟΚ.

17:20

Ο Μπαριέντος τη σέντρα από δεξιά, κεφαλιά του Ροσέρο, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Πασχαλάκης και 4-3.

17:20
Goal

62': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

17:14
Αλλαγή

56': Ροσέρο αντί Πουρίτα, πρώτη αλλαγή για τον Βόλο.

17:14
Out

56': Σπουδαία ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Μπίσεσβαρ με τακουνάκι βρίσκει αφύλακτο τον Ντάγκλας Αουγκούστο, που στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι με δυνατό σουτ.

17:12

Βαθιά μπαλιά του Γκρίλο για τον Μπαρτόλο, ο οποίος βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του ΠΑΟΚ και πλασάρει εύστοχα τον Πασχαλάκη για το 4-2.

17:12
Goal

54': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

17:09

51': Κίτρινη στον Φεράρι.

17:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.