Εύκολο πέρασμα για τον ΠΑΟΚ από την Κρήτη. Καλύτεροι οι Θεσσαλονικείς, δεν μπόρεσαν να τους ακολουθήσουν οι παίκτες του ΟΦΗ.

20:12

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΟΦΗ - ΠΑΟΚ 1-3.

20:11

90'+2: Σουτ Άκπομ μέσα από την περιοχή, ελάχιστα άουτ.

20:10

Ο Ναμπί κινείται από τα αριστερά, γυρίζει, σουτάρει με δύναμη στα όρια της περιοχής και... μέσα, 1-3

20:10

90'+1 ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

20:09

90'+1: Κόρνερ για τον ΟΦΗ με τον Μπαλογιάννη από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:09

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

20:05

87': Σουτ απέξω από τον Ναμπί, άουτ.

20:05

86': Κόρνερ για τον ΟΦΗ από τα αριστερά με τον Ναμπί, περνά ανεκμετάλλευτο...

20:03

85': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Κωνσταντέλιας αντί Ζίβκοβιτς.

20:03

85': Δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ. Γιαννούλης αντί Νέιρα και Μπαλογιάννης αντί Ουές.

19:59

81': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτο με τον Ζίβκοβιτς.

19:57

78': Αλλαγή για τον ΟΦΗ, μπαίνει ο Ναμπί (ένα χρόνο μετά το σοβαρό τραυματισμό του και χειροκροτείται θερμά από τον κόσμο), αντί του Φαν Ντάινεν.

19:56

77': Δύο ακόμα αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Οι Σίντκλεϊ, Μιτρίτσα μέσα, οι Βιεϊρίνια, Μπίσεσβαρ έξω.

19:54

76': Ο Νέιρα εκτελεί από τα δεξιά το κόρνερ για τον ΟΦΗ, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:53

75': Καλή στιγμή για τους Κρητικούς. Φάουλ στα 25 μέτρα και έξω από το ημικύκλιο για τον ΟΦΗ, ο Ντε Γκούζμαν εκτελεί, διώχνει πάνω από το οριζόντιο ο Πασχαλάκης.

19:50

73': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Εσίτι και Άκπομ μέσα, Αουγκούστο, Σβιντέρσκ έξω.

19:50

Ωραίο γύρισμα Ροντρίγκο από τα δεξιά, μέσα στην περιοχή και στο ύψος του πέναλτι ο Αουγκούστο με πλασέ, εύκολα, 0-3.

19:49

71': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:45

66': Ο Νέιρα άνοιξε για τον Γρίβα, σουτ από πλάγια και δεξιά μέσα στην περιοχή, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι της εστίας του ΠΑΟΚ.

19:44

65': Γέμισμα ξανά στα καρέ του ΠΑΟΚ, κεφαλιά Ντουρμισάι, άουτ.

19:43

65': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Γρίβας αντί του Κοροβέση.

19:41

63': Σέντρα-σουτ Ουές από τα δεξιά, με τις γροθιές απομακρύνει ο Πασχαλάκης.

19:39

61': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Από τα δεξιά ο Ντε Γκούζμαν, άουτ...

19:36

Φάουλ σε καλό σημείο για τους Θεσσαλονικείς... Η μπάλα στα αριστερά του ημικύκλιου, ο Κούρτιτς απευθείας, με φάλτσα και... μέσα, 0-2.

19:36

58': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:34

56': Από το κέντρο ο Σβαμπ κάνει το ψηλοκρεμαστό, αλλά ο Επασί, που ήταν έξω από τα καρέ του προλαβαίνει και μπλοκάρει.

19:28

51': Οφσάιντ ο Φαν Ντάινεν, σωστή υπόδειξη.

19:28

50': Οφσάιντ ο Μπίσεσβαρ. Είναι όντως εκτεθειμένος.

19:24

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...