0
20:55

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

20:54

Σε γενικές γραμμές ικανοποιητική η εμφάνιση της Εθνικής, όμως δεν ήταν αποτελεσματική και της έλειψε το γκολ.

20:54

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-0.

20:51

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:50

90': Κίτρινη στον Παπανικολάου για φάουλ στον Λαουκζέμις.

20:47

86': Κίτρινη στον Γκινέιτις για φάουλ στον Σιώπη.

20:45

84': Κίτρινη στον Σιργκέντας για φάουλ στον Ρότα.

20:44

83': Μεγάλη ευκαιρία για την Εθνική, γύρισμα του Μάνταλου από δεξιά, σουτ του Γιαννούλη και πάνω στη γραμμή διώχνει ο Αρμάλας.

20:40

81': Δύο αλλαγές για την Εθνική, Παπανικολάου αντί Φορτούνη, Λημνιός αντί Μασούρα.

20:39

79': Σίμκους αντί Σλίβκα, έκτη αλλαγή για τη Λιθουανία.

20:35

74': Σουτ του Φορτούνη από θέση έξω δεξιά, δεν είναι καλό, άουτ.

20:33

72': Πρώτη κίτρινη στο ματς, τη βλέπει ο Ούπστας, που τραβά από τη φανέλα τον Γιαννούλη.

20:29

69': Ώρα αλλαγών, λοιπόν, Γιακουμάκης αντί Παυλίδη και Κωνσταντέλιας αντί Μπακασέτα.

20:27

67': Ο Πογέτ πρέπει να κάνει κάποιες αλλαγές, έχουν τρέξει πολύ οι διεθνείς και δείχνουν να έχουν σκάσει στα τελευταία λεπτά.

20:26

66': Διαγώνιο σουτ του Νοβικόβας από αριστερά της περιοχής, άουτ.

20:24

64': Ευκαιρία για τη Λιθουανία, καλό σουτ του Νοβικόβας από θέση μέσα αριστερά, ωραία η απόκρουση του Βλαχοδήμου.

20:21

61': Ούπστας αντί Τσέρνιτς, πέμπτη αλλαγή για τη Λιθουανία.

20:17

57': Σουτ του Σιργκέντας εκτός περιοχής, ο Βλαχοδήμος μπλοκάρει. Η πρώτη τελική των Λιθουανών στο ματς ήταν αυτή.

20:15

55': Σέντρα του Ρότα από δεξιά, κεφαλιά του Μάνταλου, άουτ.

20:10

50': Σουτ του Μπακασέτα από θέση μέσα δεξιά, άλλη μία εντυπωσιακή απόκρουση του Ζούμπας σε κόρνερ. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:06

46': Τέσσερις αλλαγές για τη Λιθουανία, Λαουκζέμις αντί Παουλάουσκας, Αρμάλας αντί Γκιρντβάινις, Μπαραβίκας αντί Μπενέτα, Σιργκέντας αντί Ρομανόβσκι.

20:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.