0
21:25

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:23

Ο Ατρόμητος ήταν αποτελεσματικός, παίρνει το τρίποντο και με 32 βαθμούς είναι στην 7η θέση. Αδίκησε τον εαυτό του ο Ιωνικός, άξιζε τουλάχιστον την ισοπαλία, αλλά ήταν άστοχος και με 18 βαθμούς είναι για την ώρα ουραγός.

21:23

90'+6: Λήξη του αγώνα, 2-0.

21:19

90'+2: Φαλτσαριστό σουτ του Μάντζη από θέση έξω αριστερά, άουτ.

21:18

90'+1: Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:17

Ο Κούεν εκτελεί κόρνερ από αριστερά, καρφωτή κεφαλιά του Έρλινγκμαρκ, 2-0.

21:16

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:15

88': Σουτ του Μασάς από θέση έξω δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:13

86': Σουτ του Μάντζη από δεξιά της περιοχής, πολύ άστοχο.

21:08

82': Καμπράλ αντί Σεμπά, τρίτη αλλαγή για τον Ιωνικό.

21:07

81': Κούεν αντί Καμαρά, Τζοβάρας αντί Ρομπάιγ, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ατρομήτου.

21:07

80': Κίτρινη στον Ροτάριου.

21:06

79': Σαφώς ανώτερος ο Ιωνικός στο β' ημίχρονο, δεν έχει καταφέρει για την ώρα ν' αξιοποιήσει τις ευκαιρίες του.

21:04

77': Φαλτσαριστή σέντρα του Βαλεριάνου από δεξιά, δεν μπορεί ο αφύλακτος Μάνος να μπει στην πορεία της μπάλας, χάνεται η ευκαιρία για τον Ιωνικό.

21:03

76': Δυνατό σουτ του Σεμπά από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

21:01

73': Μάνος αντί Φαντιγκά, δεύτερη αλλαγή για τον Ιωνικό.

20:55

68': Ο Μάντζης σε πλεονεκτική θέση κάνει ένα άσχημο σουτ, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:54

67': Φριντζόνσον αντί Γκονζάλες, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

20:49

62': Κίτρινη στον Φαντιγκά.

20:48

61': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΙΩΝΙΚΟ! Ο Σεμπά βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του Ατρομήτου και σουτάρει, η μπάλα στο δεξί δοκάρι, για ν' ακολουθήσει απόκρουση του Γιαννιώτη σε σουτ του Φαντιγκά.

20:46

59': Μακρινό σουτ του Μύγα, χωρίς τύχη.

20:45

58': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Κιάρτανσον αντί Τζαβίδα.

20:44

57': Κίτρινη στον Ρομπάιγ για φάουλ στον Μύγα.

20:43

56': Σέντρα-σουτ του Μύγα από δεξιά, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι περνά η μπάλα.

20:42

55': Μασάς αντί Λοβέρα, πρώτη αλλαγή για τον Ιωνικό.

20:39

52': Απειλεί ο Ιωνικός, σουτ του Λοβέρα από αριστερά της περιοχής, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

20:32

46': Ροτάριου αντί Κλωναρίδη, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

20:32

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.