1
19:29

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

19:25

ΟΦΗ και Λεβαδειακός αναδεικνύονται ισόπαλοι με σκορ 1-1. Σημαντικός βαθμός (φτάνουν τους 18) για τους Βοιωτούς, στην προσπάθεια που κάνουν για παραμονή στη Σούπερ Λίγκα 1, στους 27 πηγαίνουν οι Κρητικοί.

19:25

Τέλος στο ματς.

19:23

90+5': Κίτρινη κάρτα στον Γκροφ για καθυστέρηση.

19:20

90+2': Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Από την εκτέλεση του κόρνερ, ο Βινίσιους πιάνει την σκαστή κεφαλιά όμως ο Μανδάς κάνει τεράστια επέμβαση παραχωρώντας νέο κόρνερ που δεν αποφέρει κάτι.

19:20

90+2': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό από τα δεξιά.

19:18

Επτά λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:16

Τα 100 χιλιόμετρα έφτασε η ταχύτητα της μπάλας στο γκολ - φάουλ του Μπάκιτς, σύμφωνα με τη συνδρομητική τηλεόραση!

19:11

84': Τριπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Μπελμόντ αντί Μεχία, Τόρο αντί Σαχπεκίδη και Σκβάρκα αντί Νίκα.

19:10

82': Οφσάιντ ο Θοράρινσον, σωστή υπόδειξη.

19:09

81': Στο έδαφος τώρα ο Μεχία με κράμπες. Στον αγωνιστικό χώρο το ιατρικό επιτελείο του Λεβαδειακού. Συνεχίζεται στο λεπτό το ματς...

19:08

80': Κόρνερ για τον ΟΦΗ από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:07

80': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Γκρόνινγκ αντικαθιστά τον Μπάκιτς.

19:04

77': Πιέζουν για την ανατροπή οι Κρητικοί.

19:04

76': Κίτρινη κάρτα στον Μεγιάδο για φάουλ στον Ντεντάκη.

19:03

Μετράει κανονικά το γκολ...

19:02

Υπάρχει έλεγχος για το αν επηρέασε τη φάση ο Νέιρα που έσκυψε για να αποφύγει τη μπάλα.

19:01

Ο Μπάκιτς εκτελεί χαμηλά και με δύναμη το φάουλ, στην αριστερή γωνία του Γκροφ η μπάλα και 1-1.

19:01

73': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

19:01

72': Μπιφουμά αντί Μπαλογιάννη για τον ΟΦΗ.

18:59

72': Κίτρινη κάρτα και στον Βινίσιους για φάουλ στον Περέα λίγο έξω από το ημικύκλιο.

18:58

70': Κίτρινη κάρτα στον Νέιρα για επικίνδυνο τάκλιν πάνω στον Μεχία.

18:57

69': Σέντρα Μπάκιτς από τα δεξιά, βγαίνει και μπλοκάρει ο Γκροφ.

18:55

68': Κυκλοφορούν τη μπάλα οι γηπεδούχοι, αμύνονται στο μισό γήπεδο οι Βοιωτοί.

18:51

64': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Περέα αντί Πασαλίδη και Νέιρα αντί Ντιουσέ.

18:50

63': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, αναγκαστική και αυτή. Ο Γερεμέγεφ αντικαθιστά τον τραυματία Γιαννιώτα.

18:49

61': Πρόβλημα με τον Γιαννιώτα. Έχει πέσει στο χορτάρι και ζητάει αλλαγή ο εξτρέμ του Λεβαδειακού.

18:48

60': Καλό σουτ του Ντίκο λίγο μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Γκροφ.