0
21:28

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:27

Στο β' ημίχρονο ήταν πιο αποτελεσματικός ο Παναθηναϊκός, με αυτό το 2-0 φτάνει τους 58 βαθμούς, ανεβαίνει ξανά στο... ρετιρέ κι ευελπιστεί ο Ατρόμητος να κάνει τη ζημιά στην ΑΕΚ την Τετάρτη (8/3), για να παραμείνει πρώτος. Ο Παναιτωλικός διατηρείται στην 8η θέση με 28 βαθμούς.

21:27

90'+3: Λήξη του αγώνα, 2-0.

21:24

90'+1: Ο Σενγκέλια σε ένα νέο σουτ μετά την εκτέλεση του κόρνερ, αλλά πολύ άστοχο αυτή τη φορά.

21:24

90'+1: Ο Σενγκέλια το δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά, σπουδαία απόκρουση σε κόρνερ από τον Μπρινιόλι.

21:23

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:19

87': Τσοκάι αντί Κουρμπέλη, Πούχατς αντί Χουάνκαρ, δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό.

21:19

86': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναιτωλικού, Νοσίρου αντί Μάρτενσον, Χουχούμης αντί Χατζηθεοδωρίδη.

21:18

Ο Τσέριν εκτελεί το κόρνερ από δεξιά, κεφαλιά του Ιωαννίδη, αποκρούει δύσκολα με το ένα χέρι ο Γκρατερόλ κι εξ επαφής ο Παλάσιος σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-0.

21:17

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:17

84': Κόρνερ κερδίζει ο Παλάσιος.

21:16

83': Κίτρινη στον Κώτσιρα για φάουλ στον Μπουζούκη.

21:12

79': Καλή προσπάθεια του Ιωαννίδη από πλάγια δεξιά και γύρισμα στον Κλάινχαϊσλερ, που πλασάρει στην κίνηση, άουτ.

21:10

77': Ιωαννίδης αντί Σπόραρ, δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

21:09

76': Ωραία πάσα του Παλάσιος στον Σπόραρ, ο Γκρατερόλ βγαίνει και αποκρούει έγκαιρα με τα πόδια το πλασέ του Σλοβένου φορ.

21:05

72': Μπουζούκης αντί Χουάνπι, Καρέλης αντί Ζοάο Πέδρο, Μόρσεϊ αντί Ντουάρτε, τρεις αλλαγές για τον Παναιτωλικό. Μπουζούκης και Καρέλης χειροκροτήθηκαν από τους οπαδούς του Παναθηναϊκού, έχοντας παίξει στο παρελθόν στους «πράσινους».

21:04

71': Κλάινχαϊσλερ αντί Μαντσίνι, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

20:59

65': Ο Ντουάρτε πέφτει στην περιοχή, φωνές για πέναλτι από πλευράς Παναιτωλικού, ελάχιστα τον έχει βρει ο Κώτσιρας, αν τον έχει βρει κιόλας.

20:55

Ο Παλάσιος το σουτ από θέση έξω αριστερά, ο Γκρατερόλ αποκρούει ασταθώς και ο Κουρμπέλης, ακολουθώντας τη φάση, πασάρει στον Μαντσίνι, που σπρώχνει την μπάλα από κοντά σε κενή εστία, 1-0.

20:55

62': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:54

61': Σουτ του Μαντσίνι από θέση μέσα δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:53

60': Απειλεί ο Παναιτωλικός, σουτ του αφύλακτου Σενγκέλια από θέση μέσα δεξιά, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι περνά η μπάλα.

20:51

58': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ! Ο Χουάνκαρ σε μακρινό σουτ, με το καλό του πόδι αυτή τη φορά, το αριστερό, και η μπάλα σταματά στο αριστερό δοκάρι. Δοκάρι Νο 3 για το «τριφύλλι» στο ματς.

20:50

57': Άλλο ένα κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, περνά κι αυτό χωρίς κάτι ιδιαίτερο.

20:43

50': Κόρνερ παραχωρεί ο Χατζηθεοδωρίδης, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Μαντσίνι.

20:38

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.