0
20:57

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

20:55

Τεράστια νίκη με 1-0 επί του Άρη για τον Ιωνικό που φτάνει τους 14 βαθμούς και ανεβαίνει στη 12η θέση βάζοντας από κάτω του Λεβαδειακό και Λαμία. Δεν έπεισαν οι Θεσσαλονικείς που παραμένουν 5οι με 31.

20:54

Λήξη του αγώνα

20:52

90+3': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Μασάς στη θέση του Σεμπά.

20:50

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:49

90': Κίτρινη κάρτα στον Καμαρά.

20:44

86': Διπλή αλλαγή για τον Ιωνικό. Έξω ο Σάκιτς, μέσα ο Μπουενά. Βγαίνει και ο Φαντιγκά για να μπει ο Καμπράλ.

20:44

85': Κόρνερ για τον Άρη από τα δεξιά, απομακρύνει ο Τσιγκρίνσκι.

20:38

79': Φωνές των φιλοξενούμενων για πέναλτι σε χέρι του Μύγα, το είχε κολλημένο στο σώμα του, συνεχίζεται σωστά το ματς.

20:37

78': Τριπλή αλλαγή για τον Άρη. Εμπακατά αντί Νταμπό, Καμάτσο αντί Ιτούρμπε και Ρουπ αντί Οντουμπάγιο.

20:35

76': Κόρνερ για τον Άρη από τα δεξιά με τον Νταρίντα, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:32

73': Σουτ του Νταρίντα από μακρινή απόσταση, δεν έχει τύχη.

20:29

70': Διπλή αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Αντούνες στη θέση του Λοβέρα και ο Μάνος στη θέση του Μάντζη.

20:27

68': Κίτρινη κάρτα στον Σεμπά για επικίνδυνο μαρκάρισμα στον Πίρσμαν.

20:26

66': Απειλούν ξανά οι Θεσσαλονικείς! Κεφαλιά πάσα του Καμαρά για τον Γκρέι που βγαίνει φάτσα με τον Χουτεσιώτη αλλά πλασάρει πάνω του.

20:25

66': Αλλαγή για τους φιλοξενούμενους. Καμαρά αντί Μαζικού.

20:23

64': Ευκαιρία για τον Άρη! Ο Μαζικού σεντράρει από τα αριστερά, στο δεύτερο δοκάρι ο Φαμπιάνο κάνει την κεφαλιά αλλά ο Ρομαό διώχνει σωτήρια ενώ η μπάλα πήγαινε μέσα.

20:22

62': Υπάρχει ένταση μετά το γκολ! Ο Νταμπό δέχεται ένα χτύπημα από τον Μάντζη που βλέπει και την κίτρινη κάρτα.

20:21

Εκτελεί ψηλά αριστερά ο Λοβέρα και η μπάλα στα δίχτυα. 1-0 για τους γηπεδούχους...

20:21

61': ΓΚΟΛ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

20:20

Δεν υπάρχει τελικά οφσάιντ, ισχύει κανονικά το πέναλτι.

20:19

Ελέγχεται στο VAR η φάση καθώς υπάρχει υποψία για οφσάιντ του Σεμπά.

20:18

59': Ο Κουέστα ανατρέπει καθαρά τον Σεμπά και βλέπει και την κίτρινη κάρτα.

20:18
Πέναλτι

59': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

20:10

51': Κόρνερ για τον Άρη, από τα δεξιά η εκτέλεση του Ιτούρμπε, νέο κόρνερ από την απέναντι πλευρά παραχωρεί ο Μύγας το οποίο δεν φέρνει κάποιο όφελος.

20:07

48': Ο Μάντζης δοκιμάζει το σουτ από θέση μέσα αριστερά αλλά είναι άστοχο.