22:57

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:55
Σχόλιο

Ο Παναθηναϊκός γνωρίζει τρίτη ήττα στις τέσσερις τελευταίες αγωνιστικές, με 45 βαθμούς δεν μπορεί να προσπεράσει την ΑΕΚ και είναι στο -2 από τους «κιτρινόμαυρους». Οι Αρκάδες με 21 πόντους ανεβαίνουν στην 9η θέση.

22:55
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+6: Λήξη του αγώνα, 1-0.

22:51
Κίτρινη Κάρτα

90'+3: Κίτρινη στον Ιγκλέσιας για φάουλ στον Ιωαννίδη.

22:51

90'+2: Κίτρινη στον Μπερτόγλιο για καθυστερήσεις.

22:49
Αλλαγή

90'+1: Αλάγκμπε αντί Κρέσπι, Ρούμπεν Γκαρθία αντί Σίτο, δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

22:49
Καθυστερήσεις

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:45
Απόκρουση

86': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, από γέμισμα του Βαγιαννίδη ο Ιωαννίδης έχει βγει στην πλάτη της άμυνας του Αστέρα Τρίπολης, στοπάρει, κάνει το κοντινό σουτ και σπουδαία απόκρουση με τα πόδια από τον Παπαδόπουλο.

22:40
Out

82': Σπουδαία ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, ο Χουάνκαρ το γύρισμα από αριστερά, ο αφύλακτος Κλάινχαϊσλερ το σουτ στην κίνηση από θέση μέσα αριστερά, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

22:39
Αλλαγή

81': Κλάινχαϊσλερ αντί Παλάσιος, Χουάνκαρ αντί Πούχατς, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναθηναϊκού.

22:38

Ο Σίτο τη σέντρα από αριστερά, ο Πούχατς δεν διώχνει καλά με το κεφάλι, ευθύβολο σουτ στην κίνηση από τον Μπαρτόλο από αριστερά της περιοχής, 1-0.

22:38
Goal

80': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

22:35

76': Κίτρινη στον Σίτο για καθυστερήσεις.

22:33
Out

75': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, αφύλακτος ο Παλάσιος το σουτ από θέση μέσα δεξιά, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

22:33

74': Κίτρινη στον Μπαρτόλο για φάουλ στον Παλάσιος.

22:33

74': Το κόρνερ για τον Αστέρα περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

22:32
Αλλαγή

74': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟ, Τσοκάι αντί Τσέριν.

22:32
Corner

73': Μακρινό σουτ του Μπερτόγλιο, κόντρα στον Σάρλια, κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης.

22:30
Αλλαγή

72': Μπαρτόλο αντί Σανταφέ, δεύτερη αλλαγή για τους γηπεδούχους.

22:25
Αλλαγή

67': Δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό, Ιωαννίδης αντί Σπόραρ, Μαντσίνι αντί Μπερνάρντ.