18:55

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

18:53
Σχόλιο

Δεν είχε γκολ το παιχνίδι στο «Θ. Κολοκοτρώνης», ο Λεβαδειακός δεν μπόρεσε να επωφεληθεί από το αριθμητικό πλεονέκτημα που απέκτησε από το 24' και με 12 βαθμούς είναι στη 12η θέση, στο +4 από τον ουραγό Ιωνικό. Ο Αστέρας Τρίπολης, έτσι όπως εξελίχθηκε το ματς, είναι ικανοποιημένος με το Χ και έχει 18 πόντους στην 9η θέση.

18:53
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-0.

18:49
Καθυστερήσεις

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:44
Αλλαγή

86': Μπερτόγλιο αντί Σίτο, Σανταφέ αντί Ιγκλέσιας, δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:41
Corner

82': Σουτ του Μουτίνιο, κόντρα, κόρνερ για τον Λεβαδειακό, που ψάχνει το 0-1. Περνά ανεκμετάλλευτη και αυτή η εκτέλεση του Μουτίνιο.

18:40
Κίτρινη Κάρτα

81': Κίτρινη στον Δούμτσιο.

18:39
Αλλαγή

80': Νίκας αντί Βρακά, Νταμπό αντί Μεχία, ολοκληρώνονται οι αλλαγές των Βοιωτών.

18:38

78': Επιθετικό φάουλ του Μπαχανάκ μετά την εκτέλεση του κόρνερ από τον Μουτίνιο.

18:37
Corner

78': Καλό σουτ του Βρακά από θέση έξω δεξιά, ο Παπαδόπουλος διώχνει σε κόρνερ.

18:34
Corner

75': Κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης από λάθος του Βήχου, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:31
Απόκρουση

72': Άλλο ένα σουτ από τον Τόρο, εκτός περιοχής και συρτό, αλλά είναι αδύναμο, εύκολα μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

18:30
Απόκρουση

71': Δυνατό μακρινό σουτ του Τόρο, ο Παπαδόπουλος αιφνιδιάζεται σε πρώτο χρόνο, μπλοκάρει τελικά σε δεύτερο.

18:26
Σχόλιο

68': Δεν έχει ξεφύγει από τη μετριότητα το παιχνίδι, ο Λεβαδειακός δεν μπορεί να φτιάξει ευκαιρίες για γκολ παρά την αριθμητική του υπεροχή, ο Αστέρας έχει προφανώς κύριο μέλημα το μηδέν παθητικό με παίκτη λιγότερο.

18:19
Αλλαγή

60': Τόρο αντί Λούα Λούα, τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

18:18
Αλλαγή

60': Γκαρντάβσκι αντί Κρέσπι, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:15
Απόκρουση

56': Μακρινό σουτ του Μεχία, στην αγκαλιά του Παπαδόπουλου η μπάλα.

18:13
Corner

54': Σουτ του Λούα Λούα εκτός περιοχής, κόντρα, κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

18:07
Corner

48': Σουτ του Σίτο από πλάγια αριστερά, διώχνει σε κόρνερ ο Στογιάνοβιτς. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:04
Αλλαγή

46': Δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό, Βήχος αντί Παναγιώτου, Συμελίδης αντί Χάμοντ.

18:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.