1
18:56

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

18:54

Λαμία και Ατρόμητος αναδεικνύονται ισόπαλοι με σκορ 1-1, αποτέλεσμα που δεν τους ικανοποιεί αμφότερους. Στους 11 βαθμούς πηγαίνουν οι γηπεδούχοι, στους 23 οι Περιστεριώτες.

18:54

Τέλος στο ματς.

18:50

90+1': Κίτρινη κάρτα στον Οικονομίδη.

18:49

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:49

89': Κίτρινη κάρτα στον Κεσχρίντα.

18:44

84': Ρομπάιγ έξω, Τζοβάρας μέσα για τους φιλοξενούμενους.

18:43

83': Αλλαγή για τη Λαμία, με τον Βέργο να αφήνει τη θέση του στον Σιμόν.

18:41
Κόκκινη Κάρτα

81': Μένει με 10 παίκτες η Λαμία! Ο Γκοράνοφ κάνει φάουλ από πίσω στον Κεσχρίντα και αντικρίζει τη δεύτερη κίτρινη κάρτα.

18:39

78': Τρεις αλλαγές για τον Ατρόμητο. Κωτσόπουλος αντί Έρλινγκμαρκ, Οικονομίδης αντί Φριντζόνσον και Τζαβίδας αντί Κιάρτανσον.

18:38

Δεν υπάρχει κάτι, συνεχίζεται το ματς.

18:38

77': Υπάρχει έλεγχος από το VAR για πιθανό πέναλτι του Στρούγγη πάνω στον Τσιλούλη.

18:35

74': Διπλή αλλαγή για τη Λαμία. Έξω Νούνιες και Μπεχαράνο, μέσα Ντε Βινσέντι και Τζανδάρης αντίστοιχα.

18:34

74': Κίτρινη κάρτα στον Ντε Μποκ.

18:32

71': Κίτρινη κάρτα στον Γκοράνοφ για διαμαρτυρία.

18:31

70': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Φριντζόνσον κάνει το δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα στη συμβολή των δοκών και έξω.

18:29

69': Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους από τα αριστερά, δεν φέρνει κάποιο όφελος.

18:26

67': Ο Γκονζάλεθ κάνει τη λόμπα λίγο μέσα από την περιοχή και δεξιά αλλά δεν είναι δυνατή και ο Σαράνοφ μπλοκάρει.

18:21

61': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Μανούσος δίνει τη θέση του στον Τσιλούλη.

18:20

61': Με πολλά φάλτσα η εκτέλεση του κόρνερ από τον Ρομπάιγ, ο Ντε Μποκ παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι αλλά δεν βρίσκει στόχο.

18:19

60': Κόρνερ για τους Περιστεριώτες από τα αριστερά.

18:14

55': Οφσάιντ ο Κιάρτανσον, σωστό

18:11

52': Σουτ του Μανούσου, που γλιστράει κιόλας, από τα δεξιά της περιοχής ψηλά πάνω από την εστία φεύγει η μπάλα.

18:07

Ο Μπεχαράνο εκτελεί το κόρνερ, ο Κορνέζος νικάει στον αέρα τον Στρούγγη και με κεφαλιά ισοφαρίζει σε 1-1.

18:07

47': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

18:06

47': Κόρνερ για τη Λαμία από τα αριστερά.