Εξέλιξη αγώνα
15:36

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

15:36

Εμφατική νίκη επί της Παναχαϊκής με 3-0 για την Κηφισιά που με το απόλυτο είναι ξανά μόνη πρώτη στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.

Σχόλιο

Οδεύουμε προς το 90' με την Κηφισιά να παίζει πλέον πιο απελευθερωμένα...

15:26
Κίτρινη Κάρτα

83': Κίτρινη κάρτα στον Τριμμάτη.

15:26

83': Κίτρινη κάρτα στον Πέιο.

15:22
Corner

79': Κόρνερ για τους Αχαιούς, από τα δεξιά ο Χαντί, βγάζουν τη μπάλα από τα καρέ τους οι γηπεδούχοι.

15:21
Αλλαγή

78': Δύο αλλαγές για την Κηφισιά. Πρίτσας αντί Τετέι και Γκίνη αντί Παπασάββα που αισθάνθηκε ενοχλήσεις.

15:17

Ο Να περνά κάθετα για τον Κουϊρουκίδη ο οποίος με δυνατό σουτ από τα αριστερά της περιοχής ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 3-0. Στη κλειστή του γωνία και όρθιος δέχθηκε το τέρμα ο Κολοβούρης...

15:17
Goal

74': ΓΚΟΛ για την ΚΗΦΙΣΙΑ!

15:16
Αλλαγή

73': Αλλαγή για την Παναχαϊκή, με τον Π. Καρακλάιτς να αντικαθιστά τον Μπουρλάκη.

15:15

Σέντρα του Να από τα αριστερά, ο Τετέι καραδοκεί στο δεύτερο δοκάρι και με σκαστή κεφαλιά στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα γράφοντας το 2-0.

15:14
Goal

72': ΓΚΟΛ για την ΚΗΦΙΣΙΑ!

15:13
Σχόλιο

70': «Τρελός» ρυθμός στο ματς, η μπάλα πηγαίνει πάνω - κάτω...

15:11
Απόκρουση

68': Εκτελεί ο Προβυδάκης από τα δεξιά το κόρνερ, στο δεύτερο δοκάρι ο Κουϊρουκίδης σουτάρει στη κίνηση αλλά ο Κολοβούρης μπλοκάρει.

15:10
Απόκρουση

68': Μεγάλη ευκαιρία για την Κηφισιά! Σέντρα του Πέιου από τα αριστερά, ο Κουϊρουκίδης παίρνει την κεφαλιά στην «καρδιά» της άμυνας των φιλοξενούμενων, αναγκάζοντας τον Κολοβούρη να αποκρούσει με υπερένταση σε κόρνερ.

15:08
Αλλαγή

66': Διπλή αλλαγή για τους γηπεδούχους. Να αντί Παυλάκη και Αντερέγκεν αντί Ταλάλ.

15:04
Out

59': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή! Ο Αλεξόπουλος από τα αριστερά «αδειάζει» Μαζουλουξή και Προβυδάκη και κάνει το γύρισμα για τον Χαντί που δεν μπορεί να σκοράρει από το 1 μέτρο!

15:02
Αλλαγή

59': Αλλαγή για τους Αχαιούς. Έξω ο Τσιάρας, μέσα ο Λινάρδος.

14:58
Αλλαγή

56': Αλλαγή για την Κηφισιά. Προβυδάκης αντί Παναγιώτου.

14:56
Αλλαγή

54': Αλλαγή για την Παναχαϊκή, με τον Αλεξόπουλο να αντικαθιστά τον Μυτίδη.

14:55
Out

52': Ο Σωτηράκος σουτάρει από πολύ μακριά, ψηλά πάνω από την εστία η μπάλα.

14:51
Out

49': Φάση για την Κηφισιά! Ο Ταλάλ στην εκτέλεση του κόρνερ, ο Βαφέας παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι αλλά αστοχεί για λίγο.

14:51
Corner

48': Κόρνερ για την Κηφισιά από τα αριστερά

14:48

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.