2
18:25

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

18:23

Σοβαρή εμφάνιση από τον Παναθηναϊκό, που με συνολικό σκορ 5-0 στα δύο παιχνίδια με τον Βόλο περιμένει τα σπουδαία ματς με τον ΠΑΟΚ στους «8» του Κυπέλλου Ελλάδας. Τσέριν και Σπόραρ σκόραραν και στο τρίτο φετινό ραντεβού του «τριφυλλιού» με τους Θεσσαλούς.

18:23

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-2.

18:20

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:20

90': Σουτ του Τσοκάι από το ημικύκλιο της περιοχής, άουτ.

18:16

86': Κίτρινη στον Ουές για φάουλ στον Μπερνάρντ.

18:11

82': Κουρμπέλης αντί Βαγιαννίδη, Κώτσιρας αντί Ιωαννίδη, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναθηναϊκού.

18:10

Ο Μπερνάρντ εκτελεί το κόρνερ από αριστερά, κεφαλιά του Σάντσες και ο Σπόραρ με εξ επαφής προβολή σκοράρει για το 0-2.

18:10

80': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

18:09

80': Σουτ του Σάντσες από καλή θέση, κόντρα στον Ντέλετιτς, κόρνερ για τον Παναθηναϊκό.

18:05

75': Παλάσιος αντί Πούχατς, τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

18:01

71': Κόρνερ κερδίζει ο Οζέγκοβιτς για τον Βόλο, δεν είναι καλή η εκτέλεση του Ντέλετιτς.

17:58

69': Σουτ του Σπόραρ από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα σταματά στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

17:56

67': Χλιαρό σουτ του Οζέγκοβιτς εντός περιοχής, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Λοντίγκιν.

17:56

66': Ντέλετιτς αντί Μεταξά, Μπαριέντος αντί Γκάγκι, Τσελεμπάκης αντί Τσιρίνος, τρεις αλλαγές για τον Βόλο.

17:54

64': Δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό, Σπόραρ αντί Ρούμπεν Πέρεθ, Μπερνάρντ αντί Βέρμπιτς.

17:52

62': Μακρινό σουτ του Γκάγκι, άουτ.

17:48

59': Ο Βαγιαννίδης το γύρισμα από δεξιά της περιοχής, παραχωρεί κόρνερ ο Κότνικ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

17:47

58': Πλασέ του Βέρμπιτς από θέση έξω αριστερά, μπλοκάρει εύκολα ο Κότνικ.

17:44

55': Κίτρινη στον Βέρμπιτς για φάουλ στον Ουές.

17:35

46': Οζέγκοβιτς αντί Κούτσια, πρώτη αλλαγή για τον Βόλο.

17:35

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.