4
18:54

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

18:52

Θρίαμβος για τον ΟΦΗ στο Αγρίνιο με αυτό το 0-4, με 15 βαθμούς παραμένει στην 11η θέση, αλλά ξεφεύγει στο +4 από τον 12ο Λεβαδειακό. Ο κάκιστος Παναιτωλικός διατηρείται 8ος με 19 βαθμούς.

18:51

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-4.

18:50

Ο Τζου σουτάρει από θέση έξω δεξιά, αποκρούει ο Ανέστης και από κοντά ο Τσιλιανίδης με σουτ γράφει το 0-4.

18:50

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:47

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:47

90'+1: Κίτρινη στον Περέα.

18:43

86': Σουτ του Περέα από το ημικύκλιο της περιοχής, άουτ.

18:41

85': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΟΦΗ, Τζου αντί Ντίκο.

18:40

83': Καλό σουτ του Γκερέρο εκτός περιοχής, η μπάλα λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

18:35

78': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναιτωλικού, Μάρτενσον αντί Σενγκέλια.

18:32

76': Γκερέρο αντί Τοράλ, Περέα αντί Μεγιάδο, δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ.

18:30

Ο Τοράλ σκοράρει για το 0-3 με σουτ από θέση μέσα δεξιά, έχοντας βγει στην πλάτη της άμυνας του Παναιτωλικού μετά την πάσα του Λάρσον.

18:30

73': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:27

70': Ζοάο Πέδρο αντί Μαλή, Λιάβας αντί Αποστολάκη, δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

18:26

69': Τσιλιανίδης αντί Νέιρα, Θοράρινσον αντί Μπαλογιάννη, δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ.

18:17

60': Χατζηθεοδωρίδης αντί Νταγκό, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

18:16

59': Κίτρινη στον Μανδά για καθυστέρηση.

18:13

56': Κίτρινη στον Μεγιάδο για φάουλ στον Ντίας.

18:09

Ο Ντίκο και πάλι ο σκόρερ, βρίσκει δίχτυα με σουτ από θέση μέσα αριστερά ύστερα από ασίστ του Τοράλ.

18:09

52': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:08

51': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ! Ο Ανέστης αποκρούει σουτ του Τοράλ από το ημικύκλιο της περιοχής και ακολουθεί κοντινό σουτ του Νέιρα, με την μπάλα να σταματά στο δεξί δοκάρι.

18:06

50': Συρτό διαγώνιο σουτ του Ντίκο από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

18:02

46': Κολοβός αντί Ξενιτίδη, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

18:02

46': Έναρξη του β' ημιχρόνου.