0
18:57

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

18:56

Τα έκανε όλα ο Τομ Φαν Βέερτ ερχόμενος στο 62' από τον πάγκο, έβαλε δύο γκολ, έδωσε μία ασίστ και 3-0 η Ένωση τη Λαμία. Στους 32 βαθμούς οι «κιτρινόμαυροι» και για την ώρα στο -5 από τον Παναθηναϊκό, στους 9 πόντους παραμένουν οι Φθιώτες και στην 11η θέση.

18:56

90'+4: Λήξη του αγώνα, 3-0.

18:55

Ο Ρότα τη σέντρα από δεξιά, με νέα κεφαλιά ο Φαν Βέερτ σκοράρει ξανά για το 3-0.

18:55

90'+4: ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

18:54

90'+3: Κίτρινη στον Γιόνσον.

18:52

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:51

90': Χριστόπουλος αντί Γκαρσία, τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ.

18:49

Ο Φαν Βέερτ την πάσα στον Γκαρσία, ο οποίος κερδίζει τη μονομαχία από τον Σαραμαντά, περνά τον Σαράνοφ και πλασάρει σε κενή εστία για το 2-0.

18:49

88': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

18:48

88': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ, Γαλανόπουλος αντί Μάνταλου.

18:46

85': Σουτ του Μπάμπη εκτός περιοχής, άουτ.

18:44

84': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Λαμίας, Σαραμαντάς αντί Γκοράνοφ, Μποάκι αντί Νούνιες.

18:40

80': Μπάμπης αντί Μπεχαράνο, που έχει πρόβλημα τραυματισμού, αναγκαστική η τρίτη αλλαγή της Λαμίας.

18:32

72': Ντε Βινσέντι αντί Σλίβκα, Γιακουμάκης αντί Μανούσου, δύο αλλαγές για τη Λαμία.

18:29

68': Από μία κίτρινη σε Ρότα και Σαράνοφ για διαξιφισμό που είχαν.

18:28

Ο Μάνταλος τη σέντρα από δεξιά, ο Φαν Βέερτ με κεφαλιά βρίσκει δίχτυα πέντε λεπτά μετά την είσοδό του στο ματς, 1-0.

18:27

67': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

18:26

66': Κόρνερ για την ΑΕΚ παραχωρεί ο Κορνέζος, με τη γροθιά απομακρύνει την εκτέλεση του Χατζισαφί ο Σαράνοφ.

18:22

62': Φαν Βέερτ αντί Σιμάνσκι, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ.

18:18

58': Κίτρινη στον Σιμάνσκι για φάουλ στον Τζανδάρη.

18:14

54': Καλή πάσα του Μάνταλου στον Αραούχο, που πλασάρει από πλάγια θέση και διώχνει σε κόρνερ ο Σαράνοφ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.