1
16:57

Από το a-sports.gr να έχετε ένα καλό υπόλοιπο Τετάρτης.

16:56

Ανέβηκε πολύ ο Άρης στο β' ημίχρονο με τις αλλαγές του Πάρντιου, αλλά δεν κατάφερε κάτι περισσότερο από το να βρει το γκολ της ισοφάρισης. Πολύτιμο Χ για τον Λεβαδειακό, που φτάνει τους 8 βαθμούς στη 13η θέση, παραμένουν 6οι οι Θεσσαλονικείς με 22 πόντους.

16:55

90'+7: Λήξη του αγώνα, 1-1.

16:53

90'+5: Ο Μαζικού το γύρισμα από αριστερά, ο Γκρέι το σουτ από το ύψος του πέναλτι, πολύ άστοχο.

16:50

90'+2: Αναγκαστική αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Τσιριγώτης αντί Δούμτσιου, που έχει ένα πρόβλημα τραυματισμού κι έφυγε με φορείο από τον αγωνιστικό χώρο. Τα λεπτά των καθυστερήσεων θα γίνουν επτά, όπως φαίνεται.

16:48

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:46

88': Αφύλακτος ο Μεχία το σουτ εκτός περιοχής, πέφτει και αποκρούει δύσκολα ο Κουέστα, φάση παρόμοια με το γκολ του Χάμοντ ήταν αυτή για τους Βοιωτούς.

16:45

87': Τεράστια ευκαιρία για τον Άρη! Ο Μαντσίνι την πάσα από αριστερά της περιοχής, ο Γκρέι σε κενή εστία από κοντά πλασάρει άστοχα!

16:43

85': Από μία κίτρινη σε Δούμτσιο και Ματέο Γκαρσία για έναν διαξιφισμό που είχαν.

16:42

84': Έχει καταφέρει να «παγώσει» το ρυθμό στα τελευταία λεπτά ο Λεβαδειακός.

16:36

78': Τζημόπουλος αντί Βρακά, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

16:30

73': Ο Μαντσίνι σκοράρει, αλλά είναι σε θέση οφσάιντ.

16:29

71': Λούα Λούα αντί Χάμοντ, πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

16:24

67': Νέα ευκαιρία για τον Άρη, σουτ του Μαζικού από θέση μέσα αριστερά, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι περνά η μπάλα.

16:23

66': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη, σέντρα του Μαντσίνι από δεξιά της περιοχής, ολομόναχος πιάνει την κεφαλιά ο Ματέο Γκαρσία και η μπάλα ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι.

16:22

Ο Πάλμα ισοφαρίζει με πολύ ωραία απευθείας εκτέλεση φάουλ από αριστερά, 1-1. Ήταν πάντως και λίγο έξω από την εστία του ο Μάρκοβιτς, ίσως περίμενε σέντρα.

16:22

64': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:19

61': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μουτίνιο, μπλοκάρει εύκολα ο Κουέστα.

16:17

60': Κίτρινη στον Οντουμπάγιο για φάουλ στον Μουτίνιο.

16:13

55': Δυνατό σουτ του Ντεντάκη από θέση έξω δεξιά, άουτ.

16:09

51': Ευκαιρία για τον Άρη, ο Πάλμα εκτελεί κόρνερ από αριστερά, κεφαλιά του Ιτούρμπε και ο Νίκας διώχνει την μπάλα πριν γίνουν επικίνδυνα τα πράγματα για την εστία του Μάρκοβιτς.

16:06

49': Γύρισμα του Ιτούρμπε από αριστερά προς τον Γκρέι, που σουτάρει στην κίνηση και η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.

16:03

46': Τρεις αλλαγές θα κάνει ο Πάρντιου, Πάλμα αντί Νταμπό, Μαντσίνι αντί Ζερβίνιο, Ιτούρμπε αντί Εμπακατά.

16:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.