Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:29

Έξαλλοι πανηγυρισμοί και φωτογραφίες για τους νικητές...

21:27

Πολύ μεγάλη νίκη για τον ΟΦΗ με ανατροπή, καθοριστικές οι αλλαγές του Βάλντας Νταμπράουσκας. Μεγάλη η πίκρα για τον Λεβαδειακό, που προηγήθηκε και έχασε μοναδική ευκαιρία για να κάνει το 0-2 στις αρχές του β' ημιχρόνου. Με 10 βαθμούς πλέουν οι Κρητικοί παίρνουν ανάσα, οι Βοιωτοί παραμένουν στην πρίζα.

21:26

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΟΦΗ - Λεβαδειακός 2-1.

21:22

90'+4: Κίτρινη και στον Μάρκοβιτς (για διαμαρτυρία).

21:22

90'+3: Μπαχανάκ με Νέιρα, φάουλ από τον παίκτη του ΟΦΗ, που παίζει και με τον χρόνο... Κίτρινη στον Νέιρα.

21:20

90'+1: Οφσάιντ ο Νέιρα... Σωστή υπόδειξη.

21:19

Επτά τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:18

90': Οφσάιντ ο Βήχος...

21:17

89': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Σακό αντί του Σκβάρκα.

21:17

Πρόβλημα τραυματισμού αντιμετωπίζει στο χέρι του ο δεύτερος βοηθός, Σάββας... Μικρή διακοπή.

21:16

87': Αλλαγή για τον ΟΦΗ, δεν μπορεί να συνεχίσει ο Ντουρμισάι, στη θέση του ο Στάικος.

21:15

Τραυματίας ο Ντουρμισάι, μικρή διακοπή...

21:14

86': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Τσιριγώτης αντί Γιαννιώτα.

21:11

Ο Μπιφουμα από τα αριστερά γυρίζει σε Νέιρα, ο τελευταίος ξανά στον πρώτο, ωραίο 1-2 και άνοιγμα στον Ντουρμισάι, πάρε-βάλε, μόνος μπροστά από τον γκολκίπερ του Λεβαδειακού στην καρδιά της περιοχής, δεν αστοχεί και με πλασέ το 2-1.

21:10

82': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

21:08

80': Κίτρινη στον Διαμαντή (τράβηγμα φανέλας στον Σκβάρκα).

21:08

79': Αλλαγή φορ στον Λεβαδειακό... Πέτρε αντί Δούμτσιου.

21:05

Σέντρα Μπιφουμα από τα δεξιά, σουτ στην κίνηση του Ντιουσε μέσα από την περιοχή, άουτ.

21:03

Μπιφουμα ανοίγει για Θοράρινσον, σέντρα από τα αριστερά, μόνος ο Νέιρα στην καρδιά της περιοχής του Λεβαδειακού, κεφαλιά και στα δίχτυα, 1-1.

21:03

74': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

21:02

73': Τρεις αλλαγές μαζί για τον ΟΦΗ. Ντιουσε, Νέιρα και Μπιφουμα μέσα, έξω Μεγιάδο, Μπαλογιάννης και Ντίκο αντίστοιχα.

21:01

Στο λεπτό ματς ξανά...

21:01

Μικρή διακοπή, καθώς έχει χτυπήσει στην προηγούμενη φάση ο επιθετικός του Λεβαδειακού...

20:59

71': Κίτρινη και ο Ντίκο...

20:59

70': Κίτρινη στον Περέα (για φάουλ πάνω στον Δούμτσιο).

20:55

66': Οφσάιντ ο Νίκας...

20:53

65': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Ο Μπαλογιάννης από τα αριστερά, κεφαλιά Ντουρμισάι σε πρώτο χρόνο, η μπάλα σηκώνεται, μονοκόμματο σουτ Ντίκο, άουτ.

20:53

64': Φαλτσαριστό σουτ Τζου από θέση έξω δεξιά, πέφτει και μπλοκάρει ο Μάρκοβιτς.

20:50

62': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Τζου αντί του Μπουζούκη.

20:46

57': Κόρνερ για τον ΟΦΗ... Από τα δεξιά ο Θοράρινσον και νέο κόρνερ... Με τον ίδιο εκτελεστή και πλευρά, η μπάλα βγαίνει από τα καρέ του Λεβαδειακού.

20:45

56': Κίτρινη στον Βούρο (για διαμαρτυρία).

20:44

55': Σουτ Ντουρμισάι από θέση μέσα δεξιά, ο Μάρκοβιτς διώχνει και κρατά το 0-1.

20:42

Ο Αγγελάκης περιμένει το VAR και πάει να δει τη φάση ο ίδιος ο διαιτητής και να πάρει την τελική απόφαση. Επιθετικό φάουλ υπάρχει, τσεκαρίστηκε και η απόφαση είναι σωστή.

20:39

51': Πέφτει ο Μπαλογιάννης μέσα στην περιοχή του Λεβαδειακου σε διεκδίκηση με Τσάπρα... Ζητούν πέναλτι οι γηπεδούχοι, υπάρχει επιθετικό φάουλ στο ξεκίνημα της φάσης του Ντουρμισάι στον Μπαχανάκ. Σωστά ο ρέφερι λέει να συνεχιστεί το ματς, δεν υπάρχει παράβαση υπέρ του ΟΦΗ.

20:37

49': Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό... Ο Σκβάρκα ανοίγει για τον Γιαννιώτα, διαγώνιο σουτ από θέση μέσα δεξιά και θέση τετ α τετ, ο Βούρος με σωτήρια προβολή προ της γραμμής της εστίας του ΟΦΗ διώχνει και εν συνεχεία ο Βούρος μαζεύει. Αγγίζει το 0-2 η ομάδα του Βέλιτς.

20:34

Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες...

20:18

Λήξη α' ημιχρόνου, ΟΦΗ - Λεβαδειακός στο 0-1...

20:17

Ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος...

20:16

45': Κόρνερ για τον ΟΦΗ, πλασαριστά από τα αριστερά, σέντρα, ο Ντίκο στο δεύτερο δοκάρι, άουτ...