Εξέλιξη αγώνα
17:41

Από τo a-sports.gr καλό υπόλοιπο Σαββάτου.

17:40

Oι Φθιώτες με 9 βαθμούς πιάνουν στην 9η θέση τον ΠΑΣ Γιάννινα και τον Αστέρα Τρίπολης, οι Βολιώτες με 21 πόντους είναι για την ώρα μόνοι στην 3η θέση.

17:39

Ήταν πολύ καλό το ματς και στο β' ημίχρονο, ο Βόλος ισοφάρισε γρήγορα, αλλά η Λαμία μπορεί να αισθάνεται πικραμένη που δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη, καθώς είχε περισσότερες φάσεις για να πάρει το τρίποντο.

17:39
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-2.

17:36
Απόκρουση

90'+2: Ευκαιρία για τη Λαμία, κάθετη πάσα του Σλίβκα στον Μποάκι, που πλασάρει από θέση μέσα αριστερά, ο Κλέιμαν κάνει σπουδαία απόκρουση.

17:34
Καθυστερήσεις

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:29
Αλλαγή

86': Πίρινεν αντί Πάολο Φερνάντες, Ματίγια αντί Οζέγκοβιτς, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Βόλου.

17:26
Αλλαγή

83': Ασκόφσκι αντί Νούνιες, τέταρτη αλλαγή για τη Λαμία.

17:25
Corner

81': Σουτ του Μεθκίδα από δεξιά της περιοχής, κόντρα στον Κορνέζο, κόρνερ για το Βόλο.

17:22
Κίτρινη Κάρτα

79': Κίτρινη στον Μεθκίδα για φάουλ στον Τζανδάρη.

17:21
Corner

78': Καλό διαγώνιο σουτ του Μπεχαράνο από θέση μέσα δεξιά, δύσκολα διώχνει σε κόρνερ ο Κλέιμαν. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

17:19
Αλλαγή

77': Μποάκι αντί Μανούσου, Μπεχαράνο αντί Ντε Βινσέντι, δύο αλλαγές για τη Λαμία.

17:18

76': Κίτρινη στον Μανούσο για διαμαρτυρία την ώρα που γινόταν αλλαγή.

17:18

75': Κίτρινη στον Πάολο Φερνάντες, τραβά τον Νούνιες που έφευγε στην αντεπίθεση.

17:17
Οφσάιντ

73': Ο Μανούσος υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ κι ενώ στην εξέλιξη της φάσης είχε πέσει στην περιοχή. Το τηλεοπτικό ριπλέι, πάντως, δείχνει ότι είχε κάνει και επιθετικό φάουλ στον Εσκοβάλ ο Μανούσος.

17:11
Αλλαγή

68': Τρίτη αλλαγή για το Βόλο, Κούτσιας αντί Ντέλετιτς.

17:10
Αλλαγή

67': Γιακουμάκης αντί Τσιλούλη, πρώτη αλλαγή για τη Λαμία.

17:10
Απόκρουση

66': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντε Βινσέντι, στην αγκαλιά του Κλέιμαν η μπάλα.

17:07
Απόκρουση

64': Συρτό σουτ του Ντέλετιτς εκτός περιοχής, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Σαράνοφ.

17:04
Out

60': Σουτ του Ντε Βινσέντι εκτός περιοχής, άουτ.

17:02
Δοκάρι

59': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΛΑΜΙΑ! Ο Τσιλούλης τη σέντρα από δεξιά της περιοχής, κοντράρει η μπάλα στον Τσοκάνη και σταματά στη συμβολή των δοκαριών.

17:01

Ωραίο δυνατό σουτ του Μπαριέντος από θέση έξω δεξιά, η μπάλα πρώτα στο οριζόντιο δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυα της εστίας του Σαράνοφ για το 2-2.

16:59
Goal

56': ΓΚΟΛ για το ΒΟΛΟ!