4
19:56

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

19:55

Θρίαμβος στους «Ζωσιμάδες» για τον Παναιτωλικό με το ευρύ 1-4 και μεγάλος πρωταγωνιστής με το χατ τρικ που πέτυχε ο Νίκος Καρέλης. Με 10 βαθμούς οι Αγρινιώτες πιάνουν τον Άρη στην 5η θέση, παρέμεινε στους 4 πόντους ο ΠΑΣ, που προβλημάτισε έντονα με την εικόνα του.

19:54

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-4.

19:49

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:48

90': Κίτρινη στον Καραχάλιο.

19:48

90': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κολοβού από αριστερά, άουτ.

19:47

89': Κίτρινη στον Μπαγκαλιάνη.

19:46

Ο Καρέλης στην αντεπίθεση βρίσκει μεγάλο κενό στην άμυνα του ΠΑΣ, θα βρει δίχτυα με σουτ από θέση μέσα δεξιά και φτάνει στο χατ τρικ για το θριαμβευτικό 1-4.

19:45

87': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

19:43

85': Αποστολάκης αντί Μπακάκη, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναιτωλικού.

19:40

82': Συρτό σουτ του Ροσέρο εκτός περιοχής, δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα. Καλή στιγμή για τον ΠΑΣ.

19:39

81': Μπάλαν αντί Μορέιρα, Λώλης αντί Ποζνάνσκι, δύο αλλαγές για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

19:38

80': Φλόρες αντί Μλάντεν, τέταρτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

19:32

74': Σουτ του Νταγκό από θέση έξω αριστερά, μπλοκάρει ο Σούλης.

19:31

72': Παμλίδης αντί Σταματελόπουλου, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

19:30

Φάουλ με γέμισμα από τον Μπακάκη, κεφαλιά του Κορνέλιους από αριστερά της περιοχής και με ωραία προβολή ο Καρέλης προλαβαίνει τους αμυντικούς του ΠΑΣ, σημειώνοντας δεύτερο προσωπικό γκολ για το 1-3.

19:29

71': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

19:25

66': Σουτ του Μορέιρα από πλάγια αριστερά, διώχνει ωραία ο Ανέστης.

19:20

61': Σέντρα του Ντουάρτε από δεξιά, δυσκολεύεται να διώξει σε κόρνερ ο Σούλης. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

19:18

59': Τζίμας αντί Λιάσου, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

19:17

59': Κολοβός αντί Σενγκέλια, Μάρτενσον αντί Ντίας, Νταγκό αντί Μόρσεϊ, τρεις αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

19:12

53': Ο Μορέιρα το χαμηλό γύρισμα από αριστερά, ο Σταματελόπουλος δεν μπορεί να κάνει την προβολή, με τον Ανέστη εξουδετερωμένο, χάνεται σημαντική ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα να ισοφαρίσει.

19:10

51': Κίτρινη στον Σενγκέλια.

19:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.