1
19:55

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

19:54

Δίκαιη η ισοπαλία στο «Λάμπρος Κατσώνης», ο Λεβαδειακός βρήκε το γκολ στα πρώτα λεπτά του β' ημιχρόνου, αλλά απάντησαν άμεσα οι Αρκάδες και... 1-1. Αμφότεροι οι αντίπαλοι παραμένουν χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα.

19:54

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-1.

19:49

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:49

90: Σουτ του Άλβαρες από αριστερά, με γροθιές διώχνει ο Μάρκοβιτς.

19:48

88': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Λεβαδειακού, Ρεγκίς αντί Λούα Λούα, Μπαχανάκ αντί Παναγιώτου.

19:46

87': Κίτρινη στον Κωνσταντινίδη.

19:45

87': Και δεν υπάρχει πέναλτι, αλλά φάουλ, σωστό το VAR.

19:44

Αν υπάρχει παράβαση, φαίνεται να είναι εκτός περιοχής, το VAR τσεκάρει τη φάση.

19:43

85': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ! Για ανατροπή του Μπαρτόλο από τον Κωνσταντινίδη.

19:43

84': Φαλτσαριστό πλασέ του Κρέσπι από καλή θέση, μπλοκάρει ο Μάρκοβιτς.

19:41

83': Αδύναμο διαγώνιο πλασέ του Χάμοντ από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

19:38

80': Κίτρινη στον Γκαρντάβσκι για φάουλ στον Λούα Λούα.

19:37

78': Ο Τσιριγώτης πάει να μπει επικίνδυνα στην περιοχή του Αστέρα, κάνει ένα πλασέ υπό πίεση, ο Παπαδόπουλος αποκρούει.

19:32

74': Μπαράλες αντί Μπερτόγλιο, τέταρτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

19:27

69': Τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Σκβάρκα αντί Μουτίνιο.

19:25

66': Ωραίο μακρινό σουτ του Μπελμόντ, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι θα φύγει η μπάλα.

19:22

63': Πάσα του Καρμόνα από δεξιά στον Μπαρτόλο, σουτ στην κίνηση, δίπλα από το δεξί δοκάρι περνά η μπάλα.

19:18

60': Βρακάς αντί Δούμτσιου, Τσιριγώτης αντί Μεχία, δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό.

19:17

59': Κρέσπο αντί Μπενίτο, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

19:15

57': Κίτρινη στον Δούμτσιο.

19:13

Ο Μπερτόγλιο εκτελεί κόρνερ από δεξιά, κεφαλιά-πάσα του Τζουκάνοβιτς στον Μπαρτόλο, που κάνει το γύρισμα από αριστερά και με προβολή ο Καστάνο βρίσκει δίχτυα για το 1-1.

19:12

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

19:11

53': Δυνατό σουτ του Γκαρντάβσκι από θέση έξω αριστερά, ψηλά άουτ περνά η μπάλα.

19:07

Ο Μουτίνιο εκτελεί φάουλ από δεξιά, καρφωτή κεφαλιά του Λιάγκα, η μπάλα πρώτα στο οριζόντιο δοκάρι και μετά στα δίχτυα για το 1-0.

19:07

48': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

19:03

46': Δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης, Μπαρτόλο αντί Ντομίνγκεθ, Γκαρντάβσκι αντί Ριέρα.

19:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.