1
20:26

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

20:26

Γρήγορα θα ξεχαστεί αυτό το παιχνίδι, πέρα από τα γκολ δεν είχε κάτι σημαντικό να προσφέρει σε όσους το παρακολούθησαν, δίκαιο το Χ λοιπόν.

20:25

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

20:23

90'+2: Ο Τζαβίδας το γυριστό εναέριο σουτ εντός περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Ανέστης.

20:22

90'+1: Κόρνερ για τον Παναιτωλικό παραχωρεί ο Μαυρομμάτης, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:21

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:16

85': Μάρτενσον αντί Νταγκό, τέταρτη αλλαγή και για τον Παναιτωλικό.

20:15

84': Τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Τζαβίδας αντί Κιάρτανσον.

20:14

84': Κίτρινη στον Ροτάριου για φάουλ στον Νταγκό.

20:10

80': Άλλες δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο, Τζοβάρας αντί Ρομπάιγ και ντεμπούτο για τον Φριντζόνσον, αντικαθιστά τον Μουνίθ.

20:07

76': Μαυρομμάτης αντί Σουάρεθ, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

20:03

72': Λιάβας αντί Αποστολάκη, Χουχούμης αντί Χατζηθεοδωρίδη, δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

20:02

71': Το cooling break του β' ημιχρόνου.

19:59

68': Εκτελεί από δεξιά ο Μουνίθ, κεφαλιά του Ροτάριου, κόντρα στον Λάρσον, νέο κόρνερ. Περνά ανεκμετάλλευτο.

19:58

68': Κόρνερ παραχωρεί ο Κορνέλιους για τον Ατρόμητο.

19:55

64': Κίτρινη στον Αποστολάκη για φάουλ στον Ρομπάιγ.

19:49

58': Ντεμπούτο για τον Κολοβό με τη φανέλα του Παναιτωλικού, αντικαθιστά τον Σενγκέλια.

19:48

58': Κόρνερ κερδίζει ο Ροτάριου, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό για τον Ατρόμητο.

19:42

Εκπληκτική κάθετη πάσα του Κούεν στον Ροτάριου, ακινητοποιήθηκε η άμυνα του Παναιτωλικού και ο Ροτάριου με δυνατό κοντινό σουτ ισοφαρίζει, 1-1.

19:41

50': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:37

47': Σουτ του Μουνίθ από αριστερά, στην κλειστή του γωνία μπλοκάρει ο Ανέστης.

19:36

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.