0
22:27

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:26

Ο Παναθηναϊκός στο... σβηστό κέρδισε τον Λεβαδειακό με 1-0 και κάνει το 3 στα 3 στο πρωτάθλημα. Μαχητικοί οι Βοιωτοί, αλλά δεν κατάφεραν να φανούν επιθετικά.

22:25

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-0.

22:23
Κόκκινη Κάρτα

90'+2: Ο Βινίσιους βλέπει τη δεύτερη κίτρινη κάρτα για φάουλ στον Ιωαννίδη, κοινώς αποβάλλεται και ο Λεβαδειακός θα τελειώσει με 10 παίκτες το ματς.

22:21

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:20

90': Ιωαννίδης αντί Σπόραρ, τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

22:19

89': Ευκαιρία για τον ΠΑΟ, ο Τσέριν την κάθετη πάσα στον Σπόραρ, που σουτάρει από θέση μέσα δεξιά και με τα πόδια θα διώξει ο Μάρκοβιτς.

22:12

82': Σάντσες αντί Γκάνεα, δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Έχει ενοχλήσεις ο Γκάνεα.

22:11

81': Βουτσάς αντί Μπελμόντ, τέταρτη αλλαγή για τους Βοιωτούς.

22:10

79': Ο Παλάσιος το σουτ από πλάγια δεξιά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

22:05

75': Κίτρινη στον Βήχο για φάουλ στον Παλάσιος.

22:03

72': Ο Σάρλια τη δυνατή κεφαλιά μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Αϊτόρ, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα. Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό μετά από πολλή ώρα.

21:58

68': Το cooling break του β' ημιχρόνου.

21:58

67': Συρτό πλασέ του Παλάσιος εκτός περιοχής και αριστερά, μπλοκάρει εύκολα ο Μάρκοβιτς.

21:57

66': Νίκας αντί Βρακά, τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

21:55

65': Κίτρινη στον Ρούμπεν Πέρεθ για διαμαρτυρία.

21:51

61': Ρούμπεν Πέρεθ αντί Βέρμπιτς, πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

21:45

55': Σουτ του Βρακά από θέση έξω αριστερά, δεν ανησυχεί ο Μπρινιόλι.

21:41

51': Σέντρα Βήχου από αριστερά, προβολή στην κίνηση του Βρακά, ψηλά άουτ φεύγει η μπάλα.

21:38

48': Κίτρινη στον Μπελμόντ για φάουλ στον Παλάσιος.

21:35

46': Δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό, Σκβάρκα αντί Χάμοντ, Μουτίνιο αντί Λούα Λούα.

21:35

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.