0
19:41

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

19:40

Παραμένουν χωρίς νίκη στο φετινό πρωτάθλημα αμφότερες οι ομάδες με αυτό το 0-0. Ήταν καλύτερη η Λαμία στο β' ημίχρονο, αλλά δεν αξιοποίησε τις ευκαιρίες της.

19:40

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-0.

19:38

90'+3: Ζουκάνοβιτς αντί Μπερτόγλιο, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Αστέρα Τρίπολης.

19:36

90'+1: Άλλη μία σημαντική ευκαιρία σπαταλά η Λαμία. Ο Ασκόφσκι εκτελεί κόρνερ από αριστερά, πρώτη κεφαλιά του Σλίβκα, δεύτερη από κοντά του Μπεχαράνο, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι θα φύγει η μπάλα.

19:36

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:31

85': Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Μαρμεντίνι δευτερόλεπτα μετά την είσοδό του στο παιχνίδι! Μετά από φάουλ που εκτελεί ο Ασκόφσκι από αριστερά, πιάνει την κεφαλιά στην καρδιά της άμυνας του Αστέρα, ελάχιστα δίπλα περνά η μπάλα από το αριστερό δοκάρι.

19:30

85': Τέταρτη αλλαγή για τη Λαμία, Μαρμεντίνι αντί Τσιλούλη.

19:23

78': Ασκόφσκι αντί Ντε Βινσέντι, τρίτη αλλαγή για τη Λαμία.

19:21

75': Διαμαρτυρίες από πλευράς Λαμίας για χέρι του Μπαρτόλο εντός περιοχής, δεν υπάρχει πέναλτι λέει το VAR.

19:18

73': Καλή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Άλβαρες, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

19:16

71': Δυνατό σουτ στην κίνηση του Τσιλούλη από δεξιά της περιοχής, άουτ.

19:15

70': Συνέχεια στο ματς.

19:14

69': Και cooling break.

19:13

68': Τζανδάρης αντί Νούνιες, Μποάκιε αντί Γιακουμάκη, δύο αλλαγές για τη Λαμία.

19:08

63': Τέταρτη αλλαγή για τους Αρκάδες, Σονί αντί Γκαρντάβσκι.

19:06

61': Μακρινό σουτ του Γκαρντάβσκι, μπλοκάρει ο Σαράνοφ.

19:06

61': Ο Γιακουμάκης βλέπει εκτός εστίας τον Παπαδόπουλο, αλλά είναι άστοχο το πλασέ που κάνει από αριστερά.

19:04

59': Κίτρινη στον Καστάνο για φάουλ στον Γιακουμάκη.

19:03

58': Σουτ του Μπερτόγλιο εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.