23:41

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

23:40
Σχόλιο

Θρίλερ στο φινάλε στην Τούμπα, ο ΠΑΟΚ τελικά καταφέρνει να κάνει το 2 στα 2 μετά τη νίκη της πρεμιέρας επί του Παναιτωλικού. Ήταν καλύτεροι οι «ασπρόμαυροι», αλλά και οι Περιστεριώτες έτσι όπως πήγε το παιχνίδι θα μπορούσαν -με αριθμητικό μειονέκτημα κιόλας- να πάρουν την ισοπαλία.

23:39
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+7: Λήξη του ματς, 2-1.

23:37

Ο Νάρεϊ σκόρερ, με σκαστό πλασέ μετά από σέντρα του Α. Ζίβκοβιτς από αριστερά νικά τον Γιαννιώτη, με την μπάλα να έχει βρει και στον Ντε Μποκ, 2-1.

23:37
Goal

90'+6: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

23:35
Αλλαγή

90'+4: Οικονομίδης αντί Μουνίθ, τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

23:34

Ο Τζοβάρας ύστερα από την κεφαλιά-πάσα του Σουάρεθ προλαβαίνει την έξοδο του Κοτάρσκι, τσιμπά την μπάλα και την περνά από πάνω του, για να «παγώσει» την Τούμπα, 1-1.

23:33
Goal

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

23:31
Καθυστερήσεις

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:31
Corner

90': Ωραία απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μουνίθ, διώχνει σε κόρνερ ο Κοτάρσκι. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

23:29
Κίτρινη Κάρτα

88': Κίτρινη στον Φιλίπε Σοάρες.

23:28

87': Δεν υπάρχει γκολ τελικά μέσω VAR, υπήρχε οφσάιντ του Μπίσεσβαρ στην αρχή της φάσης.

23:26

Ο Ολιβέιρα δέχεται την ασίστ του Νάρεϊ και βρίσκει δίχτυα από κοντά με πλασέ, 2-0.

23:26

85': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

23:23
Κόκκινη Κάρτα

82': Δεύτερη κίτρινη στον Κιβρακίδη για φάουλ στον Τσαούση και αποβολή για τον δεξιό μπακ του Ατρομήτου. Μένουν με 10 παίκτες οι Περιστεριώτες.

23:21
Αλλαγή

80': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΠΑΟΚ, Σβαμπ αντί Κούρτιτς, Φιλίπε Σοάρες αντί Ντάγκλας Αουγκούστο.

23:21
Αλλαγή

80': Τζοβάρας αντί Κλωναρίδη, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

23:19
Απόκρουση

78': Σουτ του Κλωναρίδη, σε δύο χρόνους μπλοκάρει ο Κοτάρσκι.

23:18
Out

77': Εκτελεί το κόρνερ ο Νάρεϊ, κεφαλιά του Κουλιεράκη, άουτ.

23:17
Corner

77': Σέντρα-σουτ του Νάρεϊ, σε κόρνερ διώχνει ο Γιαννιώτης.

23:16
Αλλαγή

75': Σάστρε αντί Βιεϊρίνια, Μπίσεσβαρ αντί Ντάντας, άλλες δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

23:06
Απόκρουση

65': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, κεφαλιά του A. Ζίβκοβιτς στο δεύτερο δοκάρι μετά τη σέντρα του Βιεϊρίνια από δεξιά, δύσκολη απόκρουση του Γιαννιώτη στη γωνία του.

23:03
Αλλαγή

62': Αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ, Ολιβέιρα αντί Μπράντον Τόμας.

23:03
Αλλαγή

62': Κιάρτανσον αντί Ρομπάιγ, Ροτάριου αντί Τζαβίδα, δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο.

23:02
Out

61': Ο Νάρεϊ εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Κουλιεράκη, άουτ.

23:01
Corner

60': Κόρνερ παραχωρεί ο Χατζηισαΐας, βάζοντας την κόντρα στο σουτ του Αντρίγια Ζίβκοβιτς.

22:56

54': Φάουλ για κίτρινη του Κούρτιτς στον Γκονζάλες, του τη χαρίζει ο διαιτητής Τζήλος.

22:48

47': Κίτρινη στον Κιβρακίδη.

22:47

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.