20:54

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

20:52
Σχόλιο

Δίκαιη η νίκη του Παναιτωλικού, που στο β' ημίχρονο έπαιξε ορθολογικά, ενώ ο Άρης ήταν τελείως άναρχος στο παιχνίδι του και το πλήρωσε. Άστοχες αλλαγές από τον Μπούργος, που για την ώρα δείχνει να μην μπορεί να διαχειριστεί σωστά τους εξαιρετικούς παίκτες που έχουν οι «κίτρινοι» μεσοεπιθετικά.

20:52
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+5: Λήξη του αγώνα, 3-1.

20:50
Κόκκινη Κάρτα

90'+4: Ο Ντίας βλέπει δεύτερη κίτρινη για φάουλ στον Εμπακατά και αποβάλλεται.

20:47
Καθυστερήσεις

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:41
Αλλαγή

84': Χατζηιωάννου αντί Γκρέι, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές του Άρη.

20:40
Αλλαγή

84': Λιάβας αντί Αποστολάκη, Χουχούμης αντί Νταγκό, Ζοάο Πέδρο αντί Καρέλη, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναιτωλικού.

20:39

82': Ο Ζερβίνιο μετά την πάσα του Ματέο Γκαρσία σημαδεύει από ιδανική θέση τον... Γκρέι. Χάνει μεγάλη ευκαιρία ο Άρης.

20:33

Ο Ντουάρτε τη σέντρα με όλη του την άνεση από δεξιά, ο Νταγκό με κεφαλιά νικά στη μονομαχία τον Εμπακατά, η μπάλα στη δεξιά γωνία του Κουέστα, 3-1.

20:33
Goal

76': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:30
Αλλαγή

73': Ματέο Γκαρσία αντί Ιτούρμπε, Ζερβίνιο αντί Μανού Γκαρθία, άλλες δύο αλλαγές για τον Άρη.

20:28
Απόκρουση

72': Απαντά στις ευκαιρίες ο Άρης, ωραίο δυνατό σουτ του Γκρέι από το ημικύκλιο της περιοχής, σπουδαία απόκρουση του Ανέστη με το ένα χέρι.

20:27
Αλλαγή

71': Μόρσεϊ αντί Σενγκέλια, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

20:26
Out

70': Νέα μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Καρέλης, που δέχεται την πάσα του Ντουάρτε και πλασάρει αφύλακτος από το ύψος του πέναλτι, για να φύγει η μπάλα ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

20:21
Out

65': Μεγάλη ευκαιρία για το 3-1 χάνει ο Καρέλης. Ο Ντουάρτε κλέβει από τον Ντιοπ και πασάρει στον Καρέλη, που περνά τον Κουέστα, αλλά φεύγει πλάγια αριστερά και πλασάρει άστοχα.

20:20

Ο Νταγκό σεντράρει από αριστερά, ο Φαμπιάνο με κεφαλιά προσπαθώντας να διώξει θα στείλει την μπάλα στο αριστερό δοκάρι και εξ επαφής ο Καρέλης με το κεφάλι την σπρώχνει στα δίχτυα για το 2-1.

20:20
Goal

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:17
Αλλαγή

62': Δύο αλλαγές για τον Άρη, Καμάτσο αντί Μαντσίνι, Ντιοπ αντί Πάλμα.

20:15
Αλλαγή

59': Ντουάρτε αντί Φλόρες, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

20:14

57': Ο Ντουκουρέ κάνει φάουλ στον Νταγκό, διαμαρτυρίες των Αγρινιωτών για κίτρινη, που θα ήταν η δεύτερη για τον μέσο του Άρη.

20:13
Corner

56': Ο Εμπακατά σεντράρει από δεξιά, σουτ στο δεύτερο δοκάρι ο Μαντσίνι, κόντρα στον Αποστολάκη και κόρνερ για τον Άρη. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:12
Απόκρουση

55': Ο Πίρσμαν τη σέντρα από αριστερά της περιοχής, ο Ανέστης αποκρούει ασταθώς, αλλά αντιδρά καλύτερα στο σουτ του Μαντσίνι, που ακολουθούσε τη φάση.

20:05
Out

48': Σουτ του Μαντσίνι από θέση έξω δεξιά, άουτ.

20:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.