Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:52

Οι παίκτες του Ολυμπιακού αποθεώνονται από τους οπαδούς τους.

22:50

Ο Ολυμπιακός ήταν καλός, κυρίως στο β' ημίχρονο, δεν επηρεάστηκε από τις πολλές αλλαγές στην ενδεκάδα, φτάνει τους 79 βαθμούς. Ο Άρης, αντίθετα, απογοήτευσε και με 53 βαθμούς παραμένει 4ος.

22:50
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-1.

22:49

Κράξιμο από την εξέδρα προς τους παίκτες του Άρη...

22:46
Καθυστερήσεις

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:46
Out

90': Καλό σουτ του Ιτούρμπε εκτός περιοχής, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι περνά η μπάλα. Καλή στιγμή για τον Άρη.

22:45
Απόκρουση

90': Σουτ του Βρουσάι από θέση μέσα αριστερά, αποκρούει σε δύο χρόνους ο Κουέστα.

22:40
Σχόλιο

85': Αν μη τι άλλο είναι πολύ σοβαρός ο Ολυμπιακός, παρά το σχεδόν ολικό... λίφτινγκ στην ενδεκάδα που έχει κάνει ο Μαρτίνς.

22:38
Corner

83': Κόρνερ παραχωρεί ο Μπαγκαλιάνης, εκτελείται πλασαριστά και νέο κόρνερ. Περνά ανεκμετάλλευτο.

22:36
Αλλαγή

82': Σουρλής αντί Καρβάλιο, τέταρτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

22:35
Out

80': Διαγώνιο σουτ του Γκάμα από αριστερά της περιοχής, αρκετά άστοχο.

22:32
Αλλαγή

77': Ελ Αραμπί αντί Τικίνιο, Καρμπόβνικ αντί Κίτσου, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

22:31
Αλλαγή

76': Μάνος αντί Μαντσίνι, τρίτη αλλαγή για τον Άρη.

22:28
Απόκρουση

73': Ο Βαλμπουενά εκτελεί από αριστερά, προβολή του Κούντε, δεν έχει πρόβλημα ν' αποκρούσει ο Κουέστα.

22:27
Corner

72': Κερδίζει κόρνερ ο Τικίνιο.

22:23
Αλλαγή

68': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Βαλμπουενά αντί Φαντιγκά.

22:23
Out

67': Ο Εντιαγέ σεντράρει από δεξιά, κεφαλιά του Μπράμπετς, άουτ.

22:22

67': Το κόρνερ των γηπεδούχων πέρασε χωρίς κάτι σημαντικό.

22:22
Αλλαγή

66': Γκάμα αντί Γκαρσία, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

22:21
Corner

66': Κόρνερ για τον Άρη.

22:16

61': Στο τείχος σταματά η εκτέλεση του φάουλ από τον Ματίγια.

22:15
Κίτρινη Κάρτα

60': Φάουλ του Κανέ στον Εντιαγέ σε καλό σημείο για τον Άρη, βλέπει και την κίτρινη κάρτα.

22:11
Αλλαγή

56': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη, Εντιαγέ αντί Πάλμα.

22:10

Ο Κούντε εκτελεί φάουλ από αριστερά, ο Παπαδόπουλος βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του Άρη και πιάνει την κεφαλιά, δύσκολη απόκρουση του Κουέστα και στην επαναφορά ο Τικίνιο με δυνατό σουτ βρίσκει δίχτυα, 0-1.

22:10
Goal

55': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!