Εξέλιξη αγώνα
21:30

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:28

Ο Ιωνικός φτάνει στην πέμπτη του νίκη στα πλέι άουτ, τρίτη φετινή κόντρα στον Ατρόμητο και με 42 βαθμούς ανεβαίνει στην 7η θέση. Οι Περιστεριώτες παραμένουν 12οι με 32 πόντους.

21:28
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+6: Λήξη του αγώνα, 0-1.

21:28
Απόκρουση

90'+6: Σουτ του Πογοσιάν σε αντεπίθεση, ο Γιαννιώτης αποσοβεί το 0-2.

21:25
Αλλαγή

90'+4: Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ιωνικού, Πογοσιάν αντί Ντάλσιο.

21:24
Αλλαγή

90'+3: Βαφέας αντί Τσιριγώτη, τέταρτη αλλαγή για τους φιλοξενούμενους.

21:22
Καθυστερήσεις

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:20
Αλλαγή

89': Καμπράλ αντί Λένις, τρίτη αλλαγή για τον Ιωνικό.

21:19
Απόκρουση

87': Διαγώνιο σουτ του Λένις από θέση μέσα δεξιά, πέφτει και μπλοκάρει ο Γιαννιώτης.

21:15
Απόκρουση

83': Καλό σουτ του Μπεντινέλι από θέση έξω αριστερά, αποκρούει ο Βίντμαρ.

21:14

82': Δεν υπάρχει πέναλτι τελικά, συνέχεια στο παιχνίδι.

21:12

80': Ο διαιτητής Αγγελάκης θα τσεκάρει ο ίδιος τη φάση στο VAR.

21:11

79': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ ξανά! Για χέρι του Βαλεριάνου μετά από σουτ του Κιβρακίδη.

21:10
Δοκάρι

78': Ο Κουλούρης σημαδεύει το δεξί δοκάρι! Χάνει την ευκαιρία για την ισοφάριση ο Ατρόμητος.

21:08
Πέναλτι

76': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Για ανατροπή του Κουλούρη από τον Βίντμαρ μετά από κάθετη πάσα του Αλιμπέκ.

21:06
Out

74': Ο Τουράμ σε αντεπίθεση του Ιωνικού τελειώνει πολύ άσχημα τη φάση από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

21:04
Αλλαγή

72': Μπεντινέλι αντί Καρτάλη, Αλιμπέκ αντί Ροτάριου, δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο.

21:03
Corner

71': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από προσπάθεια του Καρτάλη. Δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

21:01

Ο Άοσμαν εκτελεί απευθείας το φάουλ δυνατά, δεν μπορεί ν' αντιδράσει ο Γιαννιώτης, 0-1.

21:01
Goal

68': ΓΚΟΛ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

20:58

66': Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Μύγας για τον Ιωνικό.

20:56
Out

64': Σουτ του Μουνίθ από μακρινή απόσταση, δεν ανησυχεί ο Βίντμαρ.

20:55
Οφσάιντ

63': Ο Μύγας υποδεικνύεται λανθασμένα σε θέση οφσάιντ.

20:54
Corner

62': Ευκαιρία για τον Ιωνικό, φαλτσαριστό σουτ του Ντάλσιο λίγο έξω από την περιοχή, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Γιαννιώτης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:52
Out

60': Μακρινό συρτό σουτ του Τουράμ, στην αγκαλιά του Γιαννιώτη η μπάλα.

20:48
Out

56': Ο Καρτάλης το σουτ από θέση μέσα δεξιά ύστερα από λάθος στην άμυνα του Ιωνικού, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:45
Corner

53': Κόρνερ παραχωρεί ο Σάντσες για τον Ατρόμητο, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Μουνίθ.

20:40
Out

48': Ο Κουλούρης βλέπει εκτός εστίας τον Βίντμαρ, σουτάρει από μακρινή απόσταση, άουτ.

20:37
Αλλαγή

46': Δύο αλλαγές για τον Ιωνικό, Άοσμαν αντί Κιάκου, Τουράμ αντί Μάντζη.

20:37

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.