2
21:21

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:21

Σπουδαίο τρίποντο για τη Λαμία, που κερδίζει με 0-2 τον Αστέρα Τρίπολης και ξεφεύγει στο +4 από τον Απόλλωνα Σμύρνης.

21:20

Τέλος στο ματς.

21:17

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:12

85’: Ακόμα δύο αλλαγές για τη Λαμία. Βγαίνουν Μπεχαράνο και Μανούσος, στις θέσεις τους μπαίνουν οι Γκέντσογλου και Αραμπούλι αντίστοιχα.

21:08

82’: Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Γ. Παπαδόπουλος αντί Σίτο.

21:07

Ο Προβυδάκης εκτελεί το φάουλ με το δεξί και στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 0-2. Όμορφο τέρμα από τον δεξιό μπακ των φιλοξενούμενων, που αγκαλιάζουν το τρίποντο.

21:06

80’: ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

21:05

78’: Φάουλ από τον Ιγκλέσιας κερδίζει ο Ρόμανιτς, λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά.

21:04

78': Κόρνερ για τη Λαμία από τα δεξιά με τον Προβυδάκη, απομακρύνει στο πρώτο δοκάρι ο Μπενίτο.

21:01

75’: Αλλαγή για τους φιλοξενούμενους. Ο Ρόμανιτς αντικαθιστά τον Καραμάνο.

20:58

71': Γέμισμα του Σίτο από τον άξονα, κατευθείαν στην αγκαλιά του Σαράνοφ η μπάλα.

20:52

65’: Αλλαγή για τη Λαμία, με τον Νούνιες να παίρνει τη θέση του Ταϊρόν.

20:48

62’: Διπλή αλλαγή για τους Αρκάδες. Μπενίτο αντί Μιχόπουλου και Ιγκλέσιας αντί Κανελλόπουλου.

20:45

58’: Μικρή διακοπή, έχει τραυματιστεί ο Προβυδάκης και δέχεται τις πρώτες βοήθειες. Στο λεπτό συνεχίζεται ο αγώνας.

20:41

53': Ο Σίτο ξεκινά μία κούρσα κάτω από τη σέντρα, αποφεύγει τρεις παίκτες της Λαμίας και δοκιμάζει ένα μακρινό σουτ όμως ο Σαράνοφ μπλοκάρει.

20:37

50': Έχει μπει δυνατά στο δεύτερο μέρος η ομάδα του Μίλαν Ράσταβατς.

20:34

48': Ευκαιρία για τον Αστέρα Τρίπολης! Ο Σίτο εκτελεί ένα φάουλ από τον άξονα, ο Μπαράλες κάνει την καρφωτή κεφαλιά αλλά ο Σαράνοφ αποκρούει εντυπωσιακά.

20:34

47’: Ο Μιχόπουλος βρίσκει χώρο και σουτάρει έξω από την περιοχή και αριστερά, ελάχιστα άουτ η μπάλα.

20:32

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.