Σχόλιο

Αλληλοεξουδετερώθηκαν οι δύο ομάδες και αφήνουν ανοικτούς λογαριασμούς για τη ρεβάνς της προσεχούς Τετάρτης (27/4) στο «Γ. Καραϊσκάκης».

21:25
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

21:24
Αλλαγή

90'+3: Τέταρτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Βρουσάι αντί Μασούρα.

21:23
Out

90'+2: Σουτ του Λύρατζη από θέση μέσα δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:22
Καθυστερήσεις

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:21
Κίτρινη Κάρτα

90': Κίτρινη στον Παπασταθόπουλο για φάουλ στον Μπίσεσβαρ.

21:19
Αλλαγή

88': Κούντε αντί Καμαρά, τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:15
Corner

84': Κόρνερ κερδίζει ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:11
Αλλαγή

79': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Ολιβέιρα αντί Άκπομ.

21:10
Αλλαγή

79': Καρβάλιο αντί Ροντρίγκες, Ελ Αραμπί αντί Τικίνιο, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

21:06
Out

74': Καλό σουτ στην κίνηση του Μπίσεσβαρ από το ημικύκλιο της περιοχής, δίπλα από το δεξί δοκάρι περνά η μπάλα.

21:03
Corner

72': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ παραχωρεί ο Εμβιλά, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

21:02

70': Κίτρινη στον Ντάγκλας Αουγκούστο για φάουλ στον Καμαρά.

21:01
Out

69': Ο Μπουχαλάκης εκτελεί απευθείας το φάουλ, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:59

68': Κίτρινη στον Κρέσπο για φάουλ στον Ροντρίγκες.

20:57
Αλλαγή

66': Μιτρίτσα αντί Ζαμπά, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:56
Out

64': Δυνατό σουτ του Καμαρά εκτός περιοχής και αριστερά, δίπλα από το δεξί δοκάρι περνά η μπάλα. Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό.

20:52

61': Ζήτησαν πέναλτι οι γηπεδούχοι για χέρι του Ροντρίγκες, τo VAR τσέκαρε τη φάση και δεν υπάρχει κάτι.

20:51
Out

60': Ο Κούρτιτς εκτελεί, κόντρα στον Ροντρίγκες και άστοχο σουτ του Ντάγκλας Αουγκούστο εν συνεχεία.

20:49

58': Κίτρινη στον Λαλά για φάουλ στον Ζαμπά, φάουλ σε καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ.

20:41
Corner

50': Σουτ του Σίντκλεϊ μετά την εκτέλεση του κόρνερ, από το κεφάλι του Παπασταθόπουλου νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

20:40
Corner

49': Κόρνερ παραχωρεί ο Μανωλάς για τον ΠΑΟΚ.

20:37

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.