1
16:56

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:54

Μικρό προβάδισμα πρόκρισης για τους Αγρινιώτες, που μετά την ΑΕΚ κερδίζουν με ανατροπή και τον Ολυμπιακό. Οι «ερυθρόλευκοι», με ενδεκάδα ανάμεικτη με... Ολυμπιακό Β', πλήρωσαν τα αμυντικά τους λάθη και μένει να φανεί αν στη ρεβάνς της επόμενης εβδομάδας ο Μαρτίνς επιλέξει να συνεχίσει με τέτοια ενδεκάδα ή ρίξει όλα τα διαθέσιμα... βαριά χαρτιά του.

16:54

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-1.

16:49

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:48

89': Κίτρινη στον Μόρσεϊ για φάουλ στον Λόπες.

16:47

88': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Παναιτωλικός, Περέιρα αντί Χουχούμη.

16:46

87': Ο Ανδρούτσος τη σέντρα από δεξιά, κακή κεφαλιά του Τικίνιο, πολύ μακριά από την εστία του Ανέστη φεύγει η μπάλα.

16:45

85': Σουτ του Βέργου από μακριά, μπλοκάρει εύκολα ο Κρίστινσον.

16:42

83': Λούι αντί Μπακαδήμα, Φλόρες αντί Μεντόσα, δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

16:37

77': Κίτρινη στον Βέργο για καθυστέρηση.

16:36

77': Λοβέρα αντί Παπαδόπουλου, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού.

16:34

75': Σουτ του Ξενιτίδη λίγο έξω από την περιοχή, καθαρίζει τη φάση ο Ανέστης.

16:29

70': Πλασέ του Βρουσάι εκτός περιοχής και αριστερά, μπλοκάρει εύκολα ο Ανέστης.

16:26

67': Ο Βέργος σκοράρει, αλλά είναι σε θέση οφσάιντ.

16:22

62': Κίτσος αντί Καρμπόβνικ, τέταρτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

16:21

62': Μόρσεϊ αντί Μάρτενσον, Τσιγγάρας αντί Καρέλη, δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

16:20

Ο Μεντόσα την ασίστ στην πλάτη της άμυνας του Ολυμπιακού για τον Καρέλη, που πλασάρει από το ημικύκλιο της περιοχής και βρίσκει δίχτυα για το 2-1. Κάκιστη αντίδραση των αμυντικών των «ερυθρόλευκων», που σταμάτησαν νομίζοντας ότι ήταν οφσάιντ ο Καρέλης, ενώ και ο Κρίστινσον ήταν σχετικά μακριά από την εστία του.

16:19

60': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

16:19

59': Ο Ξενιτίδης τη σέντρα από δεξιά, ο Βρουσάι στρώνει στον Τικίνιο, άστοχο σουτ του Βραζιλιάνου εντός περιοχής.

16:13

54': Σουτ του Λόπες από μακρινή απόσταση, πολύ άστοχο.

16:11

52': Σημαντική ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, από πάσα του Λόπες ο Τικίνιο το συρτό σουτ από θέση μέσα αριστερά και δύσκολα διώχνει σε κόρνερ ο Ανέστης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:09

50': Μακρινό σουτ του Ξενιτίδη, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Ανέστης.

16:05

46': Παπασταθόπουλος αντί Μπα, Λόπες αντί Βαλμπουενά, Τικίνιο αντί Ελ Αραμπί, τρεις αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

16:05

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.