0
21:26

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:25

Δίκαιο αποτέλεσμα η ισοπαλία στο "Απόστολος Νικολαΐδης" που φέρνει τον Παναθηναϊκό στους 27 βαθμούς και τον Ολυμπιακό στους 43. Κακό ματς χωρίς μεγάλες φάσεις μπροστά στις δύο εστίες.

21:24

Λήξη της αναμέτρησης στη Λεωφόρο, Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 0-0.

21:22

90+3': Ωραία προσπάθεια του Ιωαννίδη που όμως ανοίγει την μπάλα καθώς μπαίνει στην περιοχή του Ολυμπιακού και άουτ.

21:20

90+1': Πτώση του Βρουσάι στην περιοχή, σωστά συνεχίζεται το ματς.

21:19

Συμπληρώνουμε τα 90 λεπτά, τέσσερα θα είναι οι καθυστερήσεις.

21:17

88': Γύρισμα του Χουάνκαρ, διώχνει ο Μανωλάς και ακόμα πιο μακριά ο Βαλμπουενά.

21:14

85': Βρουσάι αντί Τικίνιο στην τέταρτη αλλαγή του Ολυμπιακού.

21:14

85': Ο Βιτάλ στο κόρνερ, διώχνει την μπάλα ο Μπα.

21:13

84': Φάουλ για τον Παναθηναϊκό, εκτελεί ο Βιγιαφάνιες, διώχνει ο Μανωλάς σε κόρνερ.

21:10

81': Αλεξανδρόπουλος αντί του Μαουρίσιο στην τρίτη αλλαγή των "πράσινων".

21:10

81': Ο Βιτάλ στο κόρνερ με πάσα στον Βιγιαφάνιες, ξανά ο Βιτάλ η μπάλα, σέντρα προς τον Παλάσιος που σουτάρει άστοχα.

21:09

80': Σέντρα του Βιτάλ από τα αριστερά, κεφαλιά του Ιωαννίδη, η μπάλα βρίσκει στον Μπα και ο Βατσλίκ παραχωρεί κόρνερ.

21:06

77': Κάθετη του Βιτάλ στον Παλάσιος, ο Ρέαμπτσιουκ βάζει σωστά το σώμα του και τελειώνει η φάση. Φωνάζουν για πέναλτι οι "πράσινοι" σωστά δεν δίνεται κάτι.

21:03

74': Πάσα του Βιτάλ από τα αριστερά προς τον Βιγιαφάνιες που σουτάρει από τον άξονα, πάνω από την εστία του Βατσλίκ η μπάλα.

20:59

70': Ωραία ενέργεια του Βιτάλ από τα αριστερά, γύρισμα της μπάλας, διώχνει ο Εμβιλά.

20:58

69': Κίτρινη κάρτα στον Μαντί Καμαρά για μαρκάρισμα στον Χουάνκαρ.

20:55

66': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, έξω ο Αϊτόρ, ο Βιτάλ στη θέση του.

20:55

66': Καρμπόβνικ αντί Λαλά στην τρίτη αλλαγή του Ολυμπιακού.

20:53

64': Πάσα του Βιγιαφάνιες στον Κώτσιρα, σέντρα του Έλληνα μπακ, η μπάλα περνάει παράλληλα από Ιωαννίδη, Μανωλά που μονομάχησαν για την κατοχή.

20:51

61': Κίτρινη κάρτα στον Μανωλά για μαρκάρισμα στον Αϊτόρ.

20:47

58': Δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, ο Βαλμπουενά στη θέση του Μασούρα.

20:46

Επιστρέφει στο ματς ο Ισπανός μέσος.

20:45

Μικρή διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Αϊτόρ.

20:41

52': Ο Βιγιαφάνιες πλασαριστά με τον Κώτσιρα στο κόρνερ, σέντρα του δεξιού μπακ των "πράσινων", η άμυνα του Ολυμπιακού δεν απομακρύνει, ο Παλάσιος κερδίζει την μπάλα και πάει προς τα αριστερά για τη σέντρα, ο Ελ Αραμπί του την παίρνει και τελειώνει ο κίνδυνος για τον Ολυμπιακό.

20:41

52': Ο Βιγιαφάνιες εκτελεί το κόρνερ, σέντρα του Αϊτόρ, ο Βιγιαφάνιες ξανά κάτοχος της μπάλας, σέντρα και νέο κόρνερ.

20:40

51': Ο Παλάσιος κάνει το σουτ, η μπάλα την διώχνει σε κόρνερ ο Ρέαμπτσιουκ.

20:37

48': Ο Αϊτόρ από τα αριστερά κάνει το γύρισμα, ο Βατσλίκ μπλοκάρει, αλλά ο Ισπανός είναι σε θέση οφσάιντ.

20:37

48': Παραλίγο λάθος από τον Μπρινιόλι που διώχνει την μπάλα πάνω στον Ελ Αραμπί που αιφνιδιάζεται και έχουμε πλάγιο.

20:36

47': Σέντρα του Κώτσιρα από τα δεξιά, ο Βατσλίκ μπλοκάρει την μπάλα.

20:34

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

20:34

46': Πρώτη αλλαγή και για τον Ολυμπιακό, ο Ελ Αραμπί αντί του Ρόνι Λόπες και 4-4-2 πλέον οι Πειραιώτες.

20:34

46': Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό ο Ιωαννίδης αντί του Μακέντα.

20:18

Σε ένα κακό πρώτο ημίχρονο, "πράσινοι" και "κόκκινοι" πάνε στα αποδυτήρια, στο 0-0. Χωρίς τελική στην εστία, δείγμα του τι ματς βλέπουμε.

20:17

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 0-0.

20:16

Συμπληρώθηκαν τα 45 λεπτά, 1 επιπλέον θα έχουμε.

20:15

44': Λάθος του Βιγιαφάνιες, ο Ρόνι Λόπες κερδίζει την μπάλα, κάνει το σουτ από θέση έξω αριστερά, άουτ.

20:14

43': Οφσάιντ ο Παλάσιος...

20:13

42': Κίτρινη κάρτα στον Βιγιαφάνιες για μαρκάρισμα στον Μ. Καμαρά.

20:12

41': Ωραία ενέργεια του Χουανκάρ από τα αριστερά ξεφεύγει από το μαρκάρισμα του Λαλά, κάνει τη σέντρα, ο Μακέντα πιάνει την κεφαλιά η μπάλα άουτ από το δεξί δοκάρι του Βατσλίκ.

20:10

39': Κίτρινη κάρτα στον Μασούρα για μαρκάρισμα στον Μαουρίσιο.

20:05

34': Κάθετη του Πέρεθ προς τον Παλάσιος, ο Μπα βάζει καλύτερα το σώμα του και απομακρύνει την μπάλα.

20:03

32': Σέντρα του Κώτσιρα από τα δεξιά, κεφαλιά απόκρουση του Μπα, η μπάλα πάει στον Μαουρίσιο που κάνει άστοχο σουτ.

20:01

29': Ο Βιγιαφάνιες πασάρει στον Αϊτόρ, σέντρα του Ισπανού από τα δεξιά δεν κινείται κανείς στην πορεία της μπάλας, άουτ.

19:59

28': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, εκτελεί ο Βιγιαφάνιες, διώχνει την μπάλα ο Μπα.

19:56

25': Σέντρα του Λαλά, ο Μπρινιόλι μαζεύει την μπάλα.

19:53

22': Ο Μακέντα από τα αριστερά κάνει το γύρισμα προς τον Αϊτόρ ο οποίος σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στον Μπα, ξανά στον Αϊτόρ και περνά άουτ.