0
-
0
21:32

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στη Ριζούπολη, καλή συνέχεια. Θα ακολουθήσει αργότερα το βράδυ, η ανάλυση του ματς σε ξεχωριστό άρθρο.

21:31

Βελτιωμένος πολύ και μαχητής ο Απόλλων Σμύρνης είχε και τις περισσότερες ευκαιρίες για να πάρει το ματς. Δεν βρήκε λύσεις ο Άρης, που προσπάθησε περισσότερο στο β' ημίχρονο.

21:30

Στους 9 βαθμούς πλέον ο Απόλλων Σμύρνης στους 22 ο Άρης.

21:25

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Άρης 0-0...

21:25

Νέο κόρνερ από τα αριστερά με τον Γκάμα, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:24

90'+4: Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Εκτελεί από τα αριστερά πάλι ο Γκάμα, καρφωτή κεφαλιά του Μπράμπετς, εντυπωσιακή εκτίναξη Βέρχουλστ και κρατά το 0-0, νέο κόρνερ.

21:23

Κόρνερ από τα αριστερά με τον Γκάμα και νέο κόρνερ...

21:21

Σέντρα από τα δεξιά του Σούντγκρεν, ο Μπαξεβανίδης βάζει την κόντρα και προλαβαίνει τον Χαΐροβιτς.

21:20

90'+1: Ευκαιρία για τον Απόλλωνα Σμύρνης, Ο Μαρτίνες σε Σίγκνεβιτς σε θέση τετ α τετ από θέση μέσα αριστερά, κακό πλασέ, τον έσπρωξε και ο Μπράμπετς, "παίζετε" λέει ο Καραντώνης, άουτ η μπάλα.

21:20

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:19

90': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ατομική προσπάθεια Λα Πάρα από τα αριστερά, κερδίζει την κόντρα, συρτό διαγώνιο σουτ, ο Κουέστα μαζεύει.

21:17

88': Φάση διάρκεια στα καρέ του Απόλλωνα, Μαντσίνι από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή, ανάποδο ψαλίδι επιχειρεί ο Λόπεθ χωρίς δύναμη, εύκολα μαζεύει ο Βέρχουλστ.

21:15

85': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Χαΐροβιτς αντί του Μπερτόγλιου

21:14

85': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Φατιόν αντί Παπαγεωργίου.

21:13

84': Κόρνερ για τον Άρη, ο Γκάμα στην εκτέλεση, η μπάλα απομακρύνεται εύκολα.

21:11

Ξανά ματς μετά από 1,5 λεπτό...

21:10

Μικρή διακοπή, είναι στο έδαφος τραυματισμένος ο Παπαγεωργίου...

21:08

79': Φάουλ για τον Άρη από τα αριστερά, στη διαγώνιο της περιοχής, ο Γκάμα απευθείας, με τις γροθιές διώχνει ο Βέρχουλστ.

21:07

78': Κίτρινη στον Μπαξεβανίδη (για φάουλ στον Μαντσίνι).

21:06

77': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Λα Πάρα αντί Παμλίδη.

21:03

73': Κόρνερ για τον Άρη, με πάσα από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο. Μπερτόγλιο, πήγε να τσιμπήσει την μπάλα, άουτ.

21:01

71': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Γκάμα από τα δεξιά στην εκτέλεση, η μπάλα απομακρύνεται.

20:59

70': Αλλαγή για τον Άρη. Λόπεθ αντί Γκαρσία.

20:58

Έφυγαν με κλούβες της Αστυνομίας μακριά από το γήπεδο οι οπαδοί του Άρη, που αρχικά ήταν έξω από τη Ριζούπολη.

20:57

68': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Σίγκνεβιτς αντί Ιωαννίδη.

20:53

64': Δύο αλλαγές για τον Άρη. Τζέγκο αντί Σάσα και Εντιαγέ αντί Ματίγια.

20:51

61': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Γκάμα με πάσα με Γκαρσία, ξανά σε Γκάμα, σουτ ευθύβολο από τα αριστερά, άουτ.