0
20:50

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

20:49

Άξια συνεχίζει ο Ολυμπιακός στο θεσμό, πολύ καλός και άκρως ανταγωνιστικός ο Λεβαδειακός, που στο β' ημίχρονο ήταν ανώτερος!

20:48

Οι "ερυθρόλευκοι" παίρνουν την πρόκριση στα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας αφού το 2-0 υπερκάλυψε την ήττα τους στη Λιβαδειά με 3-2.

20:47

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ολυμπιακός - Λεβαδειακός 2-0.

20:45

90'+3: Κεφαλιά Μουτίνιο, κεφαλιά Μυτίδη στα δίχτυα, ήταν εκτεθειμένος ο τελευταίος, σηκώνεται το σημαιάκι του οφσάιντ, σωστή υπόδειξη. Και το VAR συμφωνεί, παραμένει το 2-0. Δεν υπάρχει γκολ για τον Λεβαδειακό.

20:44

90'+2: Τικίνιο από τα αριστερά, κερδίζει τις κόντρες, Α. Κάμαρα το μονοκόμματο σουτ μέσα από την περιοχή, άουτ.

20:43

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

20:43

90': Ο Βήχος ανοίγει σε Βράκα, σουτ από θέση έξω αριστερά, αρκετά μέτρα άουτ.

20:41

88': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Σουρλής αντί του Μ. Κάμαρα.

20:36

83': Αβραάμ Παπαδόπουλος αντί Μπα και Εμβιλά αντί Μπουχαλάκη.

20:35

82': Μυτίδης αντί Πολέτο και Αλμπάνης αντί Νίλι.

20:34

Έχει χτυπήσει ο Νίλι... Στους προσαγωγούς, μικρή διακοπή. Δεν θα συνεχίσει.

20:33

80': Οφσάιντ ο Μουτίνιο, σωστή υπόδειξη.

20:30

78': Βρουσάι σε Ανδρούτσο, ο τελευταίος πέφτει μέσα στην περιοχή και δεξιά, καθαρή η φάση, έδιωξε μπάλα και μόνο ο Βήχος. Σωστά συνεχίζει το ματς ο Κουτσιαύτης, δεν υπάρχει πέναλτι.

20:26

73': Κλέβει ο Α. Καμαρά σε γύρισμα προς τον Στογιάνοβιτς και επιπόλαιο διώξιμο του γκολκίπερ του Λεβαδειακού στα αριστερά της επίθεσης του Ολυμπιακού, ανοίγει σε Βρουσάι, σουτ, άουτ.

20:24

71': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μουτίνιο αντί του Νίκα.

20:21

68': Σουτ Ανδρούτσου από θέση έξω δεξιά, άστοχο.

20:20

68': Σουτ Πολέτο από θέση έξω αριστερά, σταθερά ο Kρίστινσον.

20:16

64': Δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό. Ο Τζημόπουλος αντί του Δούμτσιου και Λινάρδος αντί του Χάμοντ

20:14

62': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Ροντρίγκες αντί Ονιεκούρου και Α. Κάμαρα αντί Βαλμπουενά

20:13

60': Στο κόρνερ από τα αριστερά ο Βαλμπουενά, με τις γροθιές διώχνει ο Στογιάνοβιτς.

20:12

60': Ο Τικίνιο από τα αριστερά, πάει να μπει στην περιοχή, σουτ, ο Τσάπρας την προβολή και κόρνερ.

20:12

Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Βαλμπουενά από τα δεξιά, η μπάλα απομακρύνεται από τα καρέ του Λεβαδειακού.

20:11

59': Ο Κάμαρα κάνει την ατομική ενέργεια από τα δεξιά, μπαίνει στην περιοχή, σουτ, σε κόρνερ ο Στογιάνοβιτς.

20:11

58': Σουτ Νίκα από το ημικύκλιο, αρκετά ψηλά άουτ...

20:10

57': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, ο Βήχος από τα δεξιά με τις γροθιές ο Kρίστινσον.

20:09

Έχει μπει καλύτερα στο ξεκίνημα του β' ημιχρόνου ο Λεβαδειακός. Πιέζει, κρατά μπάλα και δεν απειλείται.

20:08

55': Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό! Και νέο κόρνερ για τους φιλοξενούμενους... Ο Βρακάς στην εκτέλεση από τα αριστερά αυτή τη φορά, μονοκόμματο ευθύβολο σουτ από τον Νίλι μέσα από το ημικύκλιο, δύο μέτρα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Kρίστινσον.

20:06

53': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό... Ο Βήχος από τα δεξιά και νέο κόρνερ, η μπάλα απομακρύνεται από τα καρέ του Ολυμπιακού

20:02

49': Κίτρινη στον Χάμοντ (για φάουλ πάνω στον Βαλμπουενά).

20:01

48': Σουτ Μπουχαλάκη απέξω, συγκεκριμένα μέσα στο ημικύκλιο, άουτ.

20:01

47': Οφσάιντ ο Βρακάς, σωστή υπόδειξη.

19:59

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...