0
18:54

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

18:53

Ο Παναιτωλικός παίρνει την πρόκριση στους «8» του Κυπέλλου Ελλάδας με δεύτερη νίκη με 1-0. Άτυχοι οι Βολιώτες, έκαναν σπουδαία προσπάθεια.

18:53

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-0.

18:52

Τραγικό λάθος του Αλιατίδη, ο Βέργος κλέβει την μπάλα και πλασάρει εύστοχα τον Μπάγιτς, 1-0.

18:52

90'+4: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:49

90'+1: ΔΟΚΑΡΙ για τη ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ! Ο Μιράντα το ωραίο βολέ στην κίνηση από αριστερά της περιοχής, στο δεξί δοκάρι η μπάλα.

18:49

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:48

90': Κόρνερ για τη Νίκη Βόλου παραχωρεί ο Κορνέλιους, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

18:47

89': Τζιώρας αντί Ροχάνο, τέταρτη αλλαγή για τη Νίκη Βόλου.

18:46

88': Μακρινό σουτ στην κίνηση από τον Φλόρες, πολύ άστοχο.

18:45

87': Κίτρινη στον Λούκας Γκαρσία για διαμαρτυρία.

18:42

84': Αλλαγή και για τη Νίκη Βόλου, Μέτσε αντί Τσουκαλά.

18:41

84': Τρεις αλλαγές για τον Παναιτωλικό, Μπαρμπόσα αντί Καρέλη, Χρήστος Μπελεβώνης αντί Ντουάρτε, Αποστολάκης αντί Λούι.

18:41

83': Κίτρινη στον Βλαχομήτρο για φάουλ στον Τσιγγάρα.

18:40

82': Σουτ του Λούκας Γκαρσία, κόντρα στον Μαλή, κόρνερ για τη Νίκη Βόλου. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:39

81': Κεφαλιά του Κορνέλιους μετά την εκτέλεση του Μεντόσα, οφσάιντ ο Καρέλης.

18:39

81': Κόρνερ παραχωρεί ο Αλιατίδης για τον Παναιτωλικό.

18:34

76': Διαγώνιο σουτ του Βλαχομήτρου από αριστερά της περιοχής, μπλοκάρει ο Ροντρίγκες.

18:31

74': Μιράντα αντί Παναγιωτίδη, Βλαχομήτρος αντί Ανδρέου, δύο αλλαγές για τη Νίκη Βόλου.

18:30

72': Μεγάλη ευκαιρία για τη Νίκη Βόλου! Ο Τζοβάρας το κοντινό σουτ από αριστερά της περιοχής, σπουδαία απόκρουση από τον Ροντρίγκες.

18:26

68': Κίτρινη στον Τσιγγάρα για παρατεταμένο τράβηγμα στον Λούκας Γκαρσία.

18:25

67': Κίτρινη στον Παναγιωτίδη για τράβηγμα στον Τσιγγάρα.

18:22

65': Αναγκαστική η δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, αποχωρεί τραυματίας ο Χουχούμης, στη θέση του ο Τσιγγάρας.

18:21

63': Δυνατό σουτ στην κίνηση εκτός περιοχής από τον Φλόρες, άουτ.

18:19

61': Μακρινό σουτ του Λούι, χωρίς τύχη.

18:18

60': Σουτ του Καρέλη από θέση μέσα αριστερά, κοντράρει η μπάλα στον Γρομητσάρη, αποκρούει ο Μπάγιτς.

18:15

57': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Βέργος αντί Περέιρα.