2
23:59

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

23:54

Από το 55' μέχρι το 75' ο ΠΑΟΚ τα έδωσε όλα, αλλά δεν κατάφερε να φέρει έστω το ματς στα ίσα... Κακή ήττα τον βάζει σε άγχος πλέον. Η Κοπεγχάγη πήγε στους 9 βαθμούς, Σλόβαν και ΠΑΟΚ με 7, αλλά στην ισοβαθμία δεν υπερτερεί. Την επόμενη αγωνιστική παίζουν στη Σλοβακία οι Θεσσαλονικείς.

23:51

90'+5: Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΠΑΟΚ - Κοπεγχάγη 1-2.

23:50

90'+4: Κίτρινη στον Κοτσολάβα

23:49
Κόκκινη Κάρτα

90'+4: Κόκκινη, απευθείας, για κουτουλιά εκτός φάσης σε αντίπαλο. Σωστή η αποβολή. Απερίσκεπτη ενέργεια.

23:47

90'+1: Κίτρινη στον Γιόνσον (για καθυστέερηση).

23:46

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:46

Μπήκαμε στο 90' πια στο ματς της Τούμπας...

23:45

89': Κίτρινες σε Κρίστιανσεν και Α.Ζίβκοβιτς, για κοκορομαχία που προηγήθηκε...

23:42

86': Δύο αλλαγές και για τον ΠΑΟΚ. Μουργκ και Κούτσιας μέσα, Μπίσεσβαρ και Σβαμπ έξω.

23:42

86': Δύο αλλαγές Χόιλουντ αντί Βιντ, Μπάλντουρσον αντί Μπιέλ.

23:40

Προσπαθεί ο κόσμος να εμψυχώσει τους παίκτες του Λουτσέσκου... "ΠΑΟΚ ΟΛΕ...", φωνάζουν.

23:39

83': Στην κόντρα ο Στέγκε, διαγώνιο σουτ από θέση έξω αριστερά, άουτ. Τελική μετά από πολύ ώρα για τους φιλοξενούμενους.

23:34

78': Μακρινή εκτέλεση φάουλ από τον Ζίβκοβιτς, άουτ.

23:33

77': Κίτρινη στον Στέγκε (σωστή για κράτημα σε Ελ Καντουρί).

23:30

74': Αλλαγή για την Κοπεγχάγη. Ο Γκαμπριέλσεν αντί του Άνκερσεν. Πιο αμυντικά πλέον οι φιλοξενούμενοι με στόχο να κρατήσουν το 1-2.

23:28

72': Τεράστια διπλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Σέντρα Κούρτιτς από τα αριστερά, ο Α.Ζίβκοβιτς από τα δεξιά και πλάγια, σουτάρει ο Γιόνσον διώχνει, στην επαναφορά ο Άκπομ επιχειρεί την κεφαλιά, ο τερματοφύλακας των Δανών απομακρύνει προσωρινά, νέο σουτ από τον Ελ Καντουρί, βρίσκει στο κεφάλι του Γιόνσον αυτή τη φορά η μπάλα και η πολιορκία λήγει!

23:27

71': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, ο Άκπομ αντί Σβιντέρσκι.

23:26

Πιέζει ο ΠΑΟΚ, έχει ανεβάσει την απόδοση του. Έχουν δημιουργήσει καλές ευκαιρίες οι Θεσσαλονικείς και ψάχνουν την ισοφάριση, που την αξίζουν πια.

23:25

70': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ... Α.Ζίβκοβιτς από τα αριστερά, κεφαλιά Ελ Καντουρί από το πρώτο δοκάρι, άουτ.

23:24

68': Βιεϊρίνια ωραία από τα αριστερά ανοίγει μέσα στην περιοχή για τον Ελ Καντουρί, που με τακουνάκι βρίσκει τον Μπίσεσβαρ, σουτ από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

23:18

63': Αλλαγή για την Κοπεγχάγη. Ο Γιοχάνεσον στη θέση του Μπέβινγκ.

23:18

63': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Τέιλορ αντί Κρέσπο.

23:17

62': Σέντρα Α.Ζίβκοβιτς από τα δεξιά, κεφαλιά στην κίνηση του Σβιντέρσκι, σταθερά ο Γιόνσον.

23:15

60': Σέντρα-σουτ του Κούρτιτς λίγο έξω από την αριστερή διαγώνιο, η μπάλα φεύγει από την απέναντι πλευρά της εστίας της Κοπεγχάγης.

23:13

57': Φάση διαρκείας στα καρέ των Δανών, σουτ λίγο πριν τη μικρή περιοχή και δεξιά του Σβιντέρσκι, η μπάλα πάει προς τα μέσα, κόντρα από αμυντικό των φιλοξενούμενων και χάνεται μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Μπόιλεσεν ήταν αυτός, που έβαλε το πόδι του για τους Δανούς.

23:11

55': Μεγάλη ευκαιρία για την Κοπεγχάγη. Μακρινό, ξαφνικό δυνατό, διαγώνιο σουτ από τον Βιντ, ο Πασχαλάκης σωτήρια διώχνει και κρατά το σκορ στο 1-2.

23:09

53': Κίτρινη στον Σβιντέρσκι (και πάλι καλά - κλοτσιά εκτός φάσης μετά από διεκδίκηση στον Κοτσολάβα).

23:06

Δυνατό βόλε του Γιόνσον, η μπάλα βρίσκει στην πλάτη του Βιεϊρίνια κάτω από το κέντρο πλάγια και μετατρέπεται σε πάσα στον Ντικς, που κινείται από τα δεξιά, με τη σειρά του ανοίγει στον Μπιέλ, σουτ μέσα από την περιοχή σε θέση τετ α τετ και 1-2!

23:06

50': ΓΚΟΛ για τη ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ

23:05

49': Φάουλ για την Κοπεγχάγη. Ο Μπιέλ γεμίζει στα καρέ του ΠΑΟΚ, κεφαλιά του Ντικς, άουτ. Αν και η μπάλα είχε βρει σε αμυντικό και ήταν κόρνερ κανονικά.

23:01

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες...