1
22:21

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:21

Άνετο τρίποντο για τον Παναθηναϊκό, που με 10 βαθμούς πιάνει στην 4η θέση την ΑΕΚ. Στους 5 βαθμούς παραμένουν οι Νικαιώτες, που είναι στην 9η θέση.

22:20

90'+3: Λήξη του αγώνα, 4-1.

22:17

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:13

86': Μαουρίσιο αντί Αλεξανδρόπουλου, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναθηναϊκού.

22:12

86': Μύγας αντί Άοσμαν, τέταρτη αλλαγή για τον Ιωνικό.

22:09

82': Ο Βιγιαφάνιες εκτελεί απευθείας φάουλ, μπλοκάρει ο Χουτεσιώτης.

22:07

81': Μπουζούκης αντί Χατζηγιοβάνη, Αϊτόρ αντί Βιτάλ, άλλες δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό.

22:06
Κόκκινη Κάρτα

79': Δεύτερη κίτρινη κάρτα και κόκκινη στον Σαλβαδόρ Σάντσες για φάουλ στον Χατζηγιοβάνη. Με 10 μένει ο Ιωνικός.

21:58

72': Σουτ του Χατζηγιοβάνη από θέση μέσα δεξιά, αποκρούει ο Χουτεσιώτης.

21:56

70': Ιωαννίδης αντί Καρλίτος, που αποθεώνεται από τους οπαδούς του ΠΑΟ, Βιγιαφάνιες αντί Παλάσιος, δύο αλλαγές για τους «πράσινους».

21:55

69': Μάναλης αντί Κάνιας, Μπάσα αντί Ματσούκα, Γκοτσούλιας αντί Καμπράλ, τρεις αλλαγές για τον Ιωνικό.

21:55

68': Κίτρινη στον Σάρλια για τράβηγμα στον Τουράμ.

21:53

66': Κόρνερ παραχωρεί ο Βαφέας, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

21:51

65': «Καθάρισε» το ματς σε δύο λεπτά ο ΠΑΟ, μένει να φανεί αν θα φτάσει και σε άλλα γκολ.

21:42

Ο Παλάσιος εκτελεί το πέναλτι, νικά τον Χουτεσιώτη, 4-1.

21:42

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:42
Πέναλτι

55': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ! Ο Κωνσταντινίδης ανατρέπει τον Παλάσιος.

21:40

Ο Καρλίτος εκμεταλλεύεται το τραγικό λάθος του Βαφέα, που πήγε να γυρίσει την μπάλα στον Χουτεσιώτη χωρίς να δει τον Ισπανό, ο οποίος με πλασέ φτάνει στο χατ τρικ.

21:40

53': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:39

53': Χωρίς κάτι ιδιαίτερο κυλούν τα πρώτα λεπτά.

21:32

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.