0
20:11

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

20:10

Δίκαιο αποτέλεσμα, βολεύει και τους δύο επί της ουσίας. Έπαιξε ο ρυθμός στο β' ημίχρονο και όσο περνούσε η ώρα κανείς δεν ήθελε να ρισκάρει για να χάσει.

20:08

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ιωνικός - ΠΑΣ Γιάννινα 0-0.

20:07

90'+3: Αλλαγή και για τον Ιωνικό.. Πογκόσιαν αντί Ντάλσιο.

20:06

90'+2: Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Παντελάκης αντί του Περέα.

20:05

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων στη Νίκαια...

20:04

90': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Ματσούκα.

20:04

89': Σουτ Μάναλη από τα αριστερά, άουτ... Ζητά κόρνερ για κόντρα, αλλά δεν αλλάζει κάτι.

20:01

86': Σουτ Περέα απέξω και δεξιά ο Χουτεσιώτης μπλοκάρει.

19:56

82': Αλλαγή για τον Ιωνικό. O Μάναλης μέσα αντί Άοσμαν

19:51

77': Βιαστικό και μακρινό σουτ Μύγα, απελπιστικά άστοχο.

19:48

74': κόρνερ για τον ΠΑΣ. Ο Σάλιακας από τα δεξιά, η μπάλα απομακρύνεται.

19:46

72': Κίτρινη στον Καραχάλιο.

19:45

71': Σέντρα Βαλεριάνου από τα αριστερά, κεφαλιά υπό πίεση του Τουράμ, άουτ.

19:42

68': Σουτ μακρινό από τον Βαλεριάνο από τα αριστερά, πολλά μέτρα άστοχο.

19:41

67': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ιωνικό. Κάθετη Κάνιας στον Ντάλσιο, μπαίνει από τα δεξιά στην περιοχή του ΠΑΣ, περνά Λοντίγκιν στα πλάγια, πλασάρει, άουτ.

19:38

64': Κόρνερ για τον ΠΑΣ από τα δεξιά με τον Μέντες, διώχνουν οι αμυντικοί του Ιωνικού. Ζητούν χέρι του Ντάλσιο οι φιλοξενούμενοι. Δεν υπάρχει

19:38

63': Συρτό ευθύβολο σουτ έξω από την περιοχή και λίγο δεξιά του ημικύκλιου, στην αγκαλιά του Χουτεσιώτη.

19:32

58': Ο Μιλιντσεάνου αφήνει στον Πρίσμαν, σουτ από θέση μέσα αριστερά, ο Χουτεσιώτης σε ετοιμότητα, στη συνέχεια επιθετικό φάουλ από τον Περέα στον τερματοφύλακα του Ιωνικού.

19:30

Να σημειώσουμε ότι έχει αρκετό κόσμο ο Ιωνικός στις εξέδρες. Μάλιστα οι οπαδοί των γηπεδούχων είναι ιδιαίτερα εκδηλωτικοί.

19:26

52': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα και είναι αναγκαστική. Μέντες στη θέση του Γκαρντάβσκι, που έχει ενοχλήσεις...

19:25

51': Σέντρα Βαλεριάνου από τα αριστερά, χώνεται ο Άουσμαν στο πρώτο δοκάρι, βρίσκει την μπάλα με την πλάτη, άουτ.

19:20

47': Καλοτραβηγμένο σουτ από τον Άουσμαν απέξω, δεν θα βρει στόχο...

19:19

46': Αλλαγή για ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Μιλιντσεάνου στη θέση του Λώλη.

19:19

46': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Κάνιας αντί του Μπουένιο.

19:19

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...