0
22:30

Καλό βράδu από το a-sports.gr.

22:28

Απόλυτα δίκαιο το τρίποντο για τον Βόλο, που κάνει το 3 στα 3 και με 9 βαθμούς απολαμβάνει τη μοναξιά της κορυφής. Για τον Άνχελ Λόπεθ το μέλλον του στον πάγκο του Ατρομήτου αρχίζει να δείχνει δυσοίωνο, ομάδα χωρίς αρχή, μέση και τέλος οι Περιστεριώτες, με 1 βαθμό είναι στην 11η θέση.

22:28

90'+7: Λήξη του αγώνα, 3-0.

22:26

Ο Τερεζίου μετά από πάσα του Μπαρτόλο σε άδεια άμυνα νικά με ωραίο πλασέ τον Πίριτς για το 3-0.

22:26

90'+6: ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

22:24

90'+4: Τερεζίου αντί Φαν Βέερτ, τρίτη αλλαγή για τον Βόλο.

22:21

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:20

Ο Φαν Βέερτ νικά τον Πίριτς από την άσπρη βούλα, 2-0.

22:20

90': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

22:18
Πέναλτι

89': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΒΟΛΟ! Ο Μπαρτόλο ανατρέπεται από τον Ντένιτς.

22:17

88': Κιβρακίδης αντί Βασιλαντωνόπουλου, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

22:17

87': Κίτρινη στον Στρούγγη.

22:15

85': Κόρνερ για τον Βόλο παραχωρεί ο Παπαδόπουλος, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:14

84': Δεύτερη αλλαγή για τους Βολιώτες, Σοάρες αντί Φερνάντες.

22:11

81': Ο Γκρίλο πιάνει την κεφαλιά μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Φερνάντες, άουτ.

22:08

78': Ασύνδετος ο Ατρόμητος, απογοητεύει με την εμφάνισή του.

22:07

77': Κόρνερ παραχωρεί ο Φεράρι για τον Ατρόμητο, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:01

71': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο, Τζαβίδας αντί Σπιριντόνοβιτς, Αθανασίου αντί Σάλομον.

21:57

67': Νίνης αντί Ροσέρο, πρώτη αλλαγή για τον Βόλο.

21:53

63': Κίτρινη στον Φεράρι.

21:49

Ο Μπαρτόλο σουτάρει από θέση μέσα αριστερά, αποκρούει ο Πίριτς, γύρισμα του Φαν Βέερτ και ο Ροσέρο με πλασέ νικά τον Πίριτς για το 1-0.

21:49

59': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

21:43

53': Συρτό σουτ του Φερνάντες εκτός περιοχής, δεν ανησυχεί ο Πίριτς.

21:41

51': Κίτρινη στον Γκρίλο.

21:39

49': Κίτρινη στον Κουλούρη.

21:35

46': Έναρξη του β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.