ΤΕΛΙΚΟ στο Μεστάγια

24:17

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος

24:17

90': Μπενζεμά έξω, Βαράν μέσα

24:16

Πλασάρει ο Νεϊμάρ, η μπάλα χτυπά στο δοκάρι και γυρίζει στην αγκαλιά του Κασίγιας!

24:16

89': ΔΟΚΑΡΙ η Μπαρτσελόνα

24:15

88': Στην θέση του Ίσκο ο Κασεμίρο

24:14

87': Ο Μπενζεμά σουτάρει από εξαιρετική θέση, ο Πίντο του λέει όχι!

24:13

87': Και η Μπαρτσελόνα κάνει αλλαγή. Έξω ο σκόρερ Μπαρτρά, μέσα ο Αλέξις Σάντσεζ

24:13

86': Αλλαγή για την Ρεάλ. Μέσα Ιγιαραμέντι, έξω ο Ντι Μαρία

24:12

Ο Μπέιλ κάνει απίθανη κούρσα από το κέντρο, αφήνει σαν... σταματημένο πίσω τον ΟΧΙ αργό Μπαρτά, φτάνει σαν σπρίντερ απέναντι από τον Πίντο, πλασάρει και 1-2

24:11

85': ΓΚΟΛ η ΡΕΑΛ!

24:10

84': Ο Αντριάνο σουτάρει έξω από την μεγάλη περιοχή, σταθερά ο Κασίγιας

24:07

81': Δοκιμάζει τα πόδια του από μακριά ο Μόντριτς, είναι καλό σουτ, η μπάλα στην εξωτερική μεριά του δοκαριού και έξω!

24:05

Πιέζουν οι Καταλανοί, όλη η Ρεάλ πίσω

24:05

77': Παράλληλο γύρισμα, επικίνδυνο, του Άλβες, όπως όπως διώχνει ο Πέπε

24:03

Μπήκαμε στο τελευταίο τέταρτο, το μομέντουμ είναι πλέον υπέρ της Μπαρτσελόνα

23:58

72': Ο Μπέιλ μπαίνει από αριστερά, σουτάρει ενώ χάνει και την ισορροπία του, ο Πίντο του λέει όχι

23:56

Και τώρα ο τελικός... ξαναρχίζει!

23:55

Εκτέλεση κόρνερ, ο Μπαρτρά με κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι ισοφαρίζει

23:55

68': ΓΚΟΛ η ΜΠΑΡΤΣΑ!

23:54

Το κόρνερ εκτελέστηκε, ο Μπέιλ σκοράρει, αλλά το γκολ ακυρώνεται για φάουλ στον Πίντο

23:53

66': Δυνατό, συρτό σουτ του Μπενζεμά με το αριστερό, ο Πίντο πέφτει στη γωνιά του διώχνει, η μπάλα χτυπά και στο ΔΟΚΑΡΙ και φεύγει κόρνερ

23:52

65': Σουτ του Μπαρτρά, ο Κασίγιας δύσκολα

23:50

Φαίνεται να του έβαλε το χέρι στο πρόσωπο ο αντίπαλος του αλλά δεν δίνεται τέτοιο πέναλτι

23:50

Εκτελέστηκε, τίποτα... ''φωνάζει'' για πέναλτι ο Ράμος

23:49

62': Ατομική προσπάθεια του Μπενζεμά που κουβαλάει την μπάλα, πλασάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχής, κόρνερ μετά από κόντρε για την Ρεάλ

23:48

62': Εκτέλεση κόρνερ του Μόντριτς, κεφαλιά Μπενζεμά, ο Πίντο μπλοκάρει σταθερά

23:47

60': Στην θέση του Φάμπρεγκας ο Πέδρο για την Μπαρτσελόνα

23:45

Κυκλοφορεί την μπάλα, την ωρα που η Ρεάλ κάνει άμυνα στο μισό γήπεδο

23:45

Σιγά σιγά η Μπαρτσελόνα ανεβάζει την πίεση της

23:41

54': Κακή απομάκρυνση του Μπουσκετς, σουτ του Μπέιλ, ελάχιστα έξω η μπάλα

23:39

53': Κάρτα στον Μασεράνο για σκληρό μαρκάρισμα στον Πέπε

23:36

50': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μέσι, ψηλά η μπάλα

23:36

Σκληρό φάουλ του Πέπε στον Μέσι, γλιτώνει την δεύτερη κάρτα και την αποβολή ο Πορτογάλος

23:35

48': Ευκαιρία για την Ρεάλ! Σόλο του Μπέιλ που περνά τον προσωπικό του αντίπαλο, σουτάρει με το μητάκι από το ύψος της μεγάλης περιοχής, λίγο έξω η μπάλα

23:32

Ο Άλμπα δεν έδειξε να έχει πρόβλημα τραυματισμού

23:32

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

23:32

Μάλλον με κίνηση τακτικής μοιάζει

23:31

46': Αλλαγή για την Μπαρτσελόνα. Εκτός ο Άλμπα, μέσα ο Αντριάνο

23:31

Οι δύο ομάδες επιστρέφουν σιγά σιγά στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη της επανάληψης

23:12

42': Να και μια τελική προσπάθεια για την Μπαρτσελόνα με σουτ του Μέσι, άουτ η μπάλα

22:56

25': Κεφαλιά του Νεϊμάρ, δεν την πιάνει καλά

22:55

Σιγά σιγά η Μπαρτσελόνα ανεβάζει την πίεση της, καλά οργανωμένη, ωστόσο, πίσω η Ρεάλ δεν αφήνει κενούς χώρους

22:50

21': Παράλληλο γύρισμα του Φάμπρεγκας, ο Νεϊμάρ δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας

22:50

Και στο αμυντικό και στο επιθετικό κομμάτι

22:50

Συμπληρώσαμε 20λεπτο στο ματς, η Ρεάλ είναι φανερό πως πατά καλύτερα μετά το γκολ που έχει πετύχει

22:49

20': Συρτό, αδύναμο σουτ του Ντι Μαρία, μπλοκάρει σταθερά ο Πίντο

22:47

16': Είδαν από μια κάρτα

22:46

Νεύρα ανάμεσα σε Πέπε και Νεϊμάρ

22:45

Μετά το γκολ η Μπαρτσελόνα έχει την μπάλα στην κατοχή της και η Ρεάλ κάνει άμυνα στο μισό γήπεδο

22:43

Υπάρχει υποψία οφσάιντ στην μπαλιά του Μπενζεμά προς τον σκόρερ Ντι Μαρία, αλλά είναι δύσκολη και οριακή φάση

22:41

Οι Μαδριλένοι βγάζουν αντεπίθεση για σεμινάριο με τρεις πάσες, ο Ντι Μαρία φεύγει από αριστερά και με δυνατό διαγώνιο σουτ ανοίγει το σκορ

22:41

11': ΓΚΟΛ η ΡΕΑΛ!

22:40

Πρώτο δεκάλεπτο στον τελικό, με την Ρεάλ να έχει δύο καλές στιγμές αλλά την Μπαρτσελόνα να κυκλοφορεί καλύτερα την μπάλα

22:38

7': Τελευταία στιγμή ο Μασεράνο βάζει την κόντρα στο σουτ του Μπέιλ

22:35

Καλή στιγμή για την Ρεάλ Μαδρίτης, η πρώτη ουσιαστικά στο ματς

22:34

5': Διαγώνιο σουτ του Μπέιλ, η μπάλα άουτ

22:33

3': Κάρτα στον Ίσκο για μαρκάρισμα στον Νεϊμάρ

22:31

1': Σέντρα στον τελικό